2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
<- Atpakaļ

Pasaku diena sākumskolā

Janvāra pēdējā dienā skolas bibliotēka sākumskolas bērnus aicināja uz pasaku stundu. Jau iepriekš skolēni vairākas nedēļas muzicēja, zīmēja, būvēja un rakstīja par savu tikšanos ar dažādiem pasaku varoņiem. Izstādē skatītājus sagaidīja 1.klases radītie brīnumputni, 2.un 3.klases skolēnu zīmētie pasaku tēlu portreti, 4.klases apraksti un pasaku pilsēta.

Sarīkojumu sāka meiteņu ansamblis ar sirsnīgo ‘’Mazā sirmā kumeliņā’’. Tālāk savu varēšanu rādīja folkloras pulciņa dalībnieki, iestudējot latviešu tautas pasaku ‘’Zvēri un abru taisītājs’’. Brīnišķīgo noskaņu, ko rada pēc vakara pasaciņas dziedāta māmiņas šūpuļdziesma, atmiņā atsauca mūsu ciemiņi – Līga Priede, Vitālijs Bogdanovičs un Dūda, mazais suņuks, kuru kopīgi centāmies aizmidzināt.

Jaunu aktivitāti skatītājos radīja komandu konkurss, tas rosināja gan lielus, gan mazus atcerēties lasītās pasakas un ieinteresēja iepazīt jaunas.

Folkloras pulciņš

4.klases zēni

1.klase

sk. Inese, psiholoģe Gundega

Kārlis un 2 mammas

3.klase

sk. Iveta, logopēde Aina

2.klase

Sk. Daiga, 2 mammas

Meiteņu ansamblis

Sk. Solveiga

KOMANDA

PALĪGI

ATBILDES (MAX 35)

Kā redzams, pasaku mīļotāju sākumskolā netrūkst!

Atraktīvi ar savu izvēlēto pasaku skatītājus iepazīstināju ģimeņu komandas. Juris ar mammu iejutās mušmires un gliemeža tēlos un izspēlēja leļļu dialogu. Skolotāja Baiba kopā ar Kārli un mākslas skolas meitenēm pasaku ‘’Vecīša cimdiņš’’ vizualizēja skatītāju acu priekšā!

Noslēgumā 1.klases skolēnu brašajā izpildījumā skanēja dziesma janvāra jubilāram Vinnijam Pūkam un atzinības vārdi visiem darba darītājiem. Par saldām balvām gādāja Anda Alsberga, dziedātājus mācīja Solveiga Boka, zīmētāju fantāzijas uz papīra izlikt un pilsētās sabūvēt palīdzēja Baiba Dobele. Par skaistām bildēm rūpējās mamma Sanita. Visiem par sadarbību paldies saka skolas bibliotekāre un 4.klases audzinātāja Sandra Zaķe.