2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
<- Atpakaļ

Draudzības spēle florbolā

Draudzības turnīrs florbolā

3.decembrī mūsu skolā uz draudzības spēli ieradās Lēdurgas pamatskolas florbolisti (treneris Romāns Demidovs). Liepupes treneris Edgars Kalniņš (12.klase) savlaicīgi sadalījis spēlētājus maiņās un spēle varēja sākties. Trešajā minūtē vārtus atklāja Edgars Vlasenko, tad 13. minūtē mūsu vārtsargu Mārci Janvaru pārsteidza lēdurgietis Mārtiņš Saulītis, tūlīt sekoja E.Vlasenko gūtie vārti un arī lēdurgieša Reiņa Rutka gūtie vārti. 1.periods beidzās 2:2. Otrā periodā mūsējiem rezultatīvi bija Pēteris Krastiņš un Jānis Mantiņš, pretiniekiem Mārtiņš Saulītis. Trešajā periodā rezultatīvāki izrādījās ciemiņi 2:1, bet ceturtais periods un visa spēle beidzās neizšķirti 8:8. Spēle bija spraiga un interesanta. Zēni guva spēles pieredzi. Visu redzēja un pierakstīja sporta skolotāja Mārīte.