2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
<- Atpakaļ

Futbols Staicelē

Rīts 23.septembrī ausa samērā vēss, bet mūsu futbolisti – divas zēnu un meiteņu komandas sēdās autobusā un mēroja ceļu uz Staiceli.

Laukumi Staicelē, kā jau futbola centrā, perfekti. Atklāšanas parādē galvenais tiesnesis iepazīstināja ar spēļu laukumiem un spēļu ilgumu.C un B grupas zēniem pretī stājās divas komandas, kuru dalībnieki 4 reizes nedēļā sporta skolā trenējas.

C grupai zaudējums pret Staiceles vidusskolas un Limbažu sākumskolas komandām. Mūsu komandas vārtu guvējs abās spēlēs Kārlis Sīlītis, sadarbībā ar savas komandas biedriem. Atzinīgi vārtus sargāja Mareks Andreisons. Vēl komandā spēlēja R.Keišs, A.Andže, O.Rožlapa, D.Medvedevs, S.Turkovs un O. Gaigals.

B grupai arī zaudējumi pret Staiceles un Limbažu 3.vidusskolas jauniešiem. Saspēle laukumā nevedās kā gribētos. Kopvērtējumā iegūtas 3.vietas. Komandā spēlēja M.Grīnbergs, I.Janišs, J.Mantiņš, D.Turkovs, A.Krastiņš, A.Tekenbergs, P.Krastiņš.

Svarīgi, ka gūta pieredze cīņās pret spēcīgāku pretinieku. Kā atzina mani palīgi komandu sagatavošanā Daniels Gordimovs un Ritvars Dubults no 10.klases, jaunākajā komandā ir potenciāls un zēni, kuri klausa trenerus.

Meitenes (2001. - 2002.g.dzim.) spēlēja mini piču, t.i., laukums neliels, ierobežots ar bortiem. Arī vidusskolu grupā tikai 3 komandas. Pirmā spēle pret Staiceli sākās daudzsološi 3:0 mūsu labā, bet tad – kaut kāds lūzums – (pēc pretinieču rupjas spēles) rezultāts izlīdzinājās. Beigās 4:4. Bija jāatzīst Limbažu sākumskolas pārākums. Arī meitenēm 3.vieta. Komandā spēlēja B.Celmiņa, E.Martinsone, A.Gūtmane, L.Šņore, A.Šņore, M.Šņore un J.Ķuze.

Sporta skolotāja Mārīte