2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
<- Atpakaļ

Dambretistiem godalgas sacensībās Valmierā

Valmierā noslēdzies Latvijas komandu čempionāts 64 lauciņu dambretē U – 10 un U – 13 vecuma grupās. Pēc kausiem un medaļām tīkoja 46 komandas, tajā skaitā arī divas komandas no Limbažu un Salacgrīvas novadu skolas.

Jaunākajā grupā uzvarēja sacensību saimnieki valmierieši. Otrajā vietā ierindojās Bauskas novada sporta skola. Kausu par trešo vietu ieguva mūsu sporta skolas komanda (Klāvs Norenbergs, Adrians Podenskis, Artūrs Nipers un Taīda Kalniņa). Klāvs pie pirmā galdiņa uzrādīja absolūti labāko rezultātu starp visiem zēniem. Viņš komandai deva 15 no 16 iespējamiem punktiem. Ļoti labi nospēlēja Adrians. Viņš nezaudēja nevienu partiju un ar 14 punktiem bija pirmais pie otrā galdiņa. Artūram piecdesmit procentīgs rezultāts. 8 punkti viņam deva 12.vietu pie 3.galdiņa. Taīda izcīnīja par punktu vairāk un bija desmitā pie meiteņu galdiņa.

U – 13 vecuma grupā pirmajā trijniekā ierindojās Siguldas, Ogres un Valmieras komandas. Tikai viena neizšķirta rezultāta līdz godalgām pietrūka gan Limbažu un Salacgrīvas novadu, gan Dobeles novada sporta skolu jaunajiem dambretistiem. No mūsējiem vislielākais devums šīs ceturtās vietas izcīnīšanā bija Kristeram Lapiņam. Viņš ar izcīnītājiem 13 punktiem bija otrais pie pirmā galdiņa. „Melnā” diena šoreiz bija Arturam Kalniņam, kurš pie otrā galdiņa ar 1 punktu palika pēdējais. Ilvars Dubults pie trešā galdiņa ar 10 punktiem izcīnīja sesto vietu. Elizabete Norenberga komandas pūram pievienoja 11 punktus, kas bija trešais labākais rezultāts starp meitenēm.

Nākamās sacensības jaunajiem dambretistiem jau 7.martā, kad Liepupes vidusskolu atkal „apkārt gāzīs” gandrīz pustūkstotis sportistu no visas Latvijas, kas mērosies spēkiem valsts skolēnu 68. sporta spēlēs nu jau starptautiskajā jeb 100 lauciņu dambretē.

Kārlis Ozols