2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
<- Atpakaļ

Rudens ekskursija

23.oktobrī skolotāja Rita Cīrule organizēja mācību ekskursiju uz Rīgu. Ekskursijā devās 5., 8., 9. klases, daži vidusskolas un pirmsskolas skolēni ar vecākiem. Mācību ekskursija sākās ar Stūra mājas apmeklējumu. Tur mūs sagaidīja ļoti zinošs, erudīts un atraktīvs gids, kurš bērniem saprotamā veidā pastāstīja par šausminošajām lietām, kas notika Stūra mājā. Mūsdienu bērniem ir grūti saprast tā laika notikumus, kad pat brīvi domāt nevarēja, kur nu vēl runāt. Skolēnu emocijas bija dažādas – citi baidījās, ka apmaldīsies daudzajos pagrabos, citi pārdomāja vecvecāku stāstīto, citi vilka paralēles ar filmās redzēto, bet vienaldzīgs nepalika neviens.

Pēc Stūra mājas apmeklējuma devāmies uz Latvijas Dabas muzeju, kur piecos stāvos varēja apskatīt visu ekspozīciju. Ja bērni sākumā negribēja doties uz muzeju, tad pēc tā apskatīšanas visi bija sajūsmā un priecājās, ka skolotājas tomēr aizveda uz turieni. Tā kā muzeja ekspozīcijas ir modernas, daudzveidīgas un interaktīvas, bērni paši varēja visu izpētīt, izspēlēt un atrast sev piemērotu veidu muzeja apskatei.

Ekskursijas dienas nobeigumā visi devāmies uz Līvu Akvaparku, kur gan bērni, gan pieaugušie varēja izdzīvoties un izdauzīties pēc sirds patikas. Citam akvaparka apmeklējums ir jau regulārs izklaides veids, citam tā bija pirmā reize. Komentāros dzirdēju frāzes: „Tas ir daudz  labāk par datoru!”, „Šī ir mana foršākā diena!”, „Bija superīgi!”.

5.klases audzinātāja Agnija Bronka