·  Nodarbību saraksts

<< Decembris 2019 >>

Vēsturiskās kara drāmas ’’Dvēseļu putenis’’ apmeklējums 02.12.2019

Vēsturiskās kara drāmas ’’Dvēseļu putenis’’ apmeklējums

27.novembrī  9. un 8.klase, kopā ar skolotājām Mārīti un Gaļinu,  apmeklēja filmu ‘’Dvēseļu putenis’’ kinoteātrī  Cinamon. Filma bija par Pirmā pasaules kara notikumiem, kuri skāra arī Latvijas teritoriju – cīņas par valsts neatkarību pret vāciešiem un krieviem. Filma tika veidota no Aleksandra Grīna romāna ‘’Dvēseļu putenis’’ motīviem. Ņemot vērā, ka filmā tika atainotas dažādas emocionālas ainas, kurās mirst galvenā varoņa tuvinieki, filma bija ļoti emocionāla. Lai arī filmā bija daudz nežēlīgu ainu, tajā tika atainots arī cilvēcīgums, proti, brīdī, kad galvenajam varonim Artūram Vanagam deva pavēli nošaut biedru Miķelsonu par nodevību, viņš to neizdarīja, jo nespēja nošaut savu draugu. ‘’Dvēseļu putenis’’ aicina aizdomāties cik patiesībā grūti ir bijis izcīnīt Latvijas valsts neatkarību. Filma aicina izprast faktu, ka Latvijas valsts nav radusies nejauši vai pēkšņi ‘’no zila gaisa’’, bet par to ir atdotas tūkstošiem dzīvības.

9.klases skolniece Līga Enija Vikmane

FLORBOLS MAZO SKOLU GRUPĀ 14.11.2019

FLORBOLS MAZO SKOLU GRUPĀ

5.novembrī Vidrižos sacentās 8.-9.klašu florbolisti. Startēja 7 zēnu un 5 meiteņu komandas. Spēles bija spraigas un interesantas. Mūsu florbolistus veiksme bija “pametusi”, kaut gan spēlēja pašaizliedzīgi ar labāko domu - uzvarēt. Viss vēl priekšā. Zēni apakšgrupā palika 3.vietā un tālāk spēles nebija.

Komandā spēlēja: E.K.Zvejnieks (vārtsargs), R.Martinsons, J.Krūmiņš, J.V.Gaigals, M.Vilde, E.Pavlovskis, D.F.Baumanis, V.Turkovs, A.Nipers.

Meitenes ieguva 4.vietu.

Komandā spēlēja: B.Āboltiņa( vārtsargs), D.Ozoliņa,M.L.Trezune, I.Rudzīte, L.Lavrenova, S.Malofeja, T.Kalniņa, P.H.Sokolovska.

12.novembrī atkal Vidriži. Un florbols.  Sacenšas 6.-7.klašu komandas. Atkal 7.zēnu un 5.meiteņu komandas. Meitenes spēlēja taktiski-ar labām piespēlēm, rezultatīviem metieniem un pašaizliedzīgu aisardzību. Rezultātā BRONZAS medaļas. Arī komandas jaunākā uzbrucēja Leonora Pavlovska guva lieliskus vārtus pēc Marijas Luīzes Trezunes piespēles. Patiess prieks par meitenēm.

Komandā spēlēja: P.H.Sokolovska (vārtsargs), M.L.Trezune, L.Pavlovska, I.Rudzīte, A.E.Gile, K.Grava, S.Blažēvica, K.Ķēbere, L.Lavrenova, L.

Zēniem šīs bija “iepazīšanās spēles” ar florbolu, jo startēja 6.un 4.klašu skolēni. Beigās jau tīri labi veicās, tikai šoreiz pie uzvarām netika.

Komandā spēlēja: U.Alksnis( vārtsargs), A.Švagris, M.Krastiņš, P.Pīpkalējs, R.Viļumsons, A.Zanders, P.P.Pūle, A.Zaļmežs.

Komandas uzmundrināja un atbalstīja sporta skolotāja Mārīte

TET RIGA MARATONS 2019 23.05.2019

TET RIGA MARATONS 2019

Šogad maratonam reģistrējušies rekordliels dalībnieku skaits - vairāk kā 38 tūkstoši skrējēju no 82 pasaules valstīm.

Distanču dalībnieki saņēma mākslinieka Artūra Analta dizainētās medaļas.

Mūsu skolas 9.klases absolvente SAMANTA ELĪNA ANDERSONE veica 6 km distanci. APSVEICAM!

Vieglatlētikas sacensības 1.-5.klasēm Limbažos 15.05.2019

Vieglatlētikas sacensības 1.-5.klasēm Limbažos

Pūšot aukstam ziemeļu vējam, termometra rādītājs tikai +8, kad  mazie sportisti sacentās pēdējās vieglatlētikas sacensībās šajā mācību gadā Limbažos.

Liepupieši devas tikai 6, bet labākie.

1.klases skolniece Estere Zemiķe izcīnīja divas SUDRABA medaļas- 60m un 200m skrējienos. 3.klses skolniece Diāna Malofeja izcīnīja SUDRABA  medaļu 200m skrējienā un 5.vietu 60m.

5.klases skolniece Linda Švagre ar ļoti labu rezultātu nopelnīja SUDRABA medaļu bumbiņas mešanā. Arī pārējie sportisti - 2.klases skolnieks Pauls Pēteris Pūle, 5.klases skolnieces Kate Grava un Aleksandra Eufrosine Gile parādīja augstus rezultātus 60m, 200m un tāllēkšanā.

Paldies jāsaka Liepupes pagasta šoferītim Normundam, kurš “sildīja” mašīnu un nosalušos sportistus!

Līdzi priecājās sporta skolotāja Mārīte

LIEPUPES MEITENES LVČ „PAVASARA KAUSA” IZCĪŅĀ CĒSĪS, 5, 6.MAIJĀ 13.05.2019

LIEPUPES MEITENES LVČ „PAVASARA KAUSA”IZCĪŅĀ CĒSĪS, 5, 6.MAIJĀ

Limbažu-Salacgrīvas novadu sporta skolas 1.komanda tika iedalīta apakšgrupā ar 5 komandām - Liepājas, RVS( J.I.), RVS ( N.D.), Cēsu .Uzvarot Cēsis 4:0, zaudējot Liepājai 1:3 un RVS (N.D.) 0:4, nospēlējot neizšķirti pret RVS( J.I.) 2:2 un Talsu komandu 2:2, neizdevās „pakāpties” augstāk, jo skaitot mazos punktus, zaudējām par 2 punktiem. (nebija mums arī pamat četrinieka spēlētāja Laura Čakste) Nākamā dienā spēles par 13.- 17.vietu. Vinnētā spēle 4:0 pret RVS (V.K.)  un zaudētā spēle 1:3 arī pret RVS ( I.Ļ.) ierindoja mūsu komandu 14.vietā. Bija vērojama meiteņu izaugsme, tieši taktiskā ziņā. Meitenes spēlēja pārliecinošāk, emocionāli noturīgāk. Komandā spēlēja M.L.Trezune, I.Rudzīte, S.Malofeja, L.Švagre, P.H.Sokolovska, L.Lavrenova, T.Kalniņa, A.Gusakova, K.Ķēbere. Paldies vecākiem par atbalstu, bērnu vizināšanu uz un no Limbažiem.

Trenere Mārīte Sakārne

2019 (18)