"Veiksmes", Liepupes pagasts, Limbažu novads, Latvija LV-4023

LIELDIENU TURNĪRS VOLEJBOLĀ
20.04.2022

LIELDIENU TURNĪRS VOLEJBOLĀ

13.aprīlī, Lieldienu nedēļā, skolēnu domes ierosinātais pasākums - TURNĪRS VOLEJBOLA CIENĪTĀJIEM - realizējās. Komandu kapteiņi - IEVA, LINDA un PAULA izlozēja spēlētājus savas komandās. Sanāca superīgas komandas. Komandas startēja savas krāsas krekliņos ar atbilstošu komandas nosaukumu: SAULĪTES, SMURFI un SARKANĀS SĒNES

Un sacensības varēja sākties. Emocijas komandās “sita augstu vilni”- prieki ar saucieniem par katru iegūtu punktu, uzmundrinājums visiem, ja nepaveicās. Brīvā komanda organizēja tiesāšanu - sekretāru un tiesnesi uz paaugtinājuma.

Jāuzteic visi volejbola cienītāji un entuziasti, kuri uzdrošinājās spēlēt kopā ar sporta skolas volejbolistēm.

Jāteic - pateicīgi, ka stundu plānā tēma bija volejbola apmācība un pilnveidošana, tāpēc arī interese par volejbolu bija lielāka.Visu sacensību gaitu ar lielu interesi vēroja skolas direktore Arta Rubeze.

Par to, ka komandas bija līdzīgas liecināja divas 1.vietas “SAULĪTES” (I.Rudzīte 9.kl.,S.Malofeja 9.kl.,A.Rulle 9.kl., A.Šņore 9.kl.,G.Ozoliņš 7.kl.) un “SMURFI” (P.H.Sokolovska 9.kl.,A.Fridrihsons 9.kl.,A.Gile 8.kl., M.Liece 8.kl.,L.Pavlovska 7.kl., M.Krastiņš 6.kl.) un 2.vieta “SARKANĀS SĒNES”. (L..Lavrenova 9.kl.,K.Ķēbere 9.kl., U.Bušmane 9.kl., A.Ķēberis 8.kl.,M.Vizule 7.kl., K.Sprudzāne 7.kl.)

Pēc divu stundu spraigām cīņām komandas saņēma pozitīvu novērtējumu pasākumam un uzslavas vārdus ikvienam dalībniekam no skolas direktores, pasniedzot komandām  “Saldos Lieldienu kārumus”, un sporta skolotāja apbalvoja komandas ar pārsteiguma balviņām.

Ar interesi visu vēroja un pierakstīja sporta skolotāja Mārīte

Atpakaļ