Liepupes pamatskola Liepupes pamatskola
"Veiksmes", Liepupes pagasts, Salacgrīvas novads, Latvija LV-4023
+371 6402 0376
+371 6402 0354
liepupespsk@salacgriva.lv


<< Janvāris 2021 >>
POTCPSSv
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Priecīgus Ziemassvētkus!
15.12.2020   Šogad vairāk kā citus gadus gribas baltu sniegu, lāsteku un sniegpārslu mirdzumu, iebrist piesnigušā mežā, tālu projām no visiem un visa: telefoniem, zūmiem, Vatsapiem, e-pastiem. Atrast sevi klusumā un baltumā, brīvu no steigas un ikdienas rūpēm, neslēgt televizoru un nedzirdēt sliktas un biedējošas ziņas. Gribas, lai skola pielīst bērnu bezbēdīgajām čalām, smiekliem,  pilna prieka.  

   Šis gads ir bijis pārbaudījumu gads mums visiem, taču katrs pārbaudījums ir kā svētība, lai cilvēks kaut ko iemācītos. Iemācījušies šogad esam daudz: sadarboties, mācīt un mācīties atšķirīgi no ierastā, strādāt ar dažādām tehnoloģijām dažādās vidēs, saprast un uzklausīt otru pēc būtības un ar muguras smadzenēm uztvert noskaņojumu, emocijas, vēlmes, varēšanu grūtības un veidus kā atbalstīt, palīdzēt, būt vienotiem virzībā uz mērķi. Šis gads mums  attiecību ziņā ir ļāvis svinēt „sirds Ziemassvētkus”, kuru laikā biežāk sarunājam un sadzirdam viens otru, veltām laiku viens otram, uzklausām, saprotam, atbalstām, esam kopā un klātesoši. 

   Tuvojoties Ziemassvētkiem un gada nogalei,  ierasts izvērtēt gadā paveikto. Šogad paveiktā ir ļoti daudz: skolas ārpuse un telpas piedzīvojušas lielas pārvērtības. Sakārtots  piebraucamais ceļš, gājēju celiņi, apgaismojums un pagalms parādes pusē, nomainīti lielie gaiteņu logi, ieklāti grīdas segumi vairākās telpās, noslēgumam tuvojas moderna mājturības kabineta meitenēm ierīkošana, uzstādīšana un piegāde teju sāksies āra trenažieriem. Lielu prieku bērniem un pedagogiem sagādājusi 3 modernu interaktīvu paneļu iegāde, kas dod iespēju vadīt stundas attālināti pavisam citā kvalitātē. Pie jaunām IT ticis angļu valodas kabinets, kurš arī izremontēts. Remonti notikuši krievu valodas kabinetā, gaiteņos un tualetēs. Liels paldies Salacgrīvas novada domei par atbalstu. Par 7 jauniem datoriem esam pateicīgi Izglītības un Zinātnes  ministrijai, kuri tika piegādāti pagājušajā nedēļā, lai atvieglotu attālināto mācību procesu. Par 4 jauniem portatīvajiem datoriem esam pateicīgi mūsu ilggadīgajam ziedotājam  Arnim Skrastiņam. 

   Pārmaiņas skārušas ne tikai skolas ēku, bet mācību procesa norisi gan pēc formas, gan pēc būtības: uzsākta kompetencēs balstīta pieeja 1., 4., 7.,klasei, pirmo reizi 2020. gadā saskārāmies ar attālinātu mācību procesu, kas mums viesiem, gan bērniem, gan pedagogiem, gan vecākiem ir licis paskatīties uz izglītošanu daudz kompleksāk un visaptverošāk. 

   Gribu teikt lielu paldies vecākiem, kuri ir atvērti sadarbībai, atbalstoši, pacietīgi  un gatavi iesaistīties sava bērna izglītošanā. Paldies! 

   Paldies pedagogiem, kuri ar lielu atbildību ir darījuši savu darbu, pat krietni vairāk-atbalstījuši, uzmundrinājuši, motivējuši, modinājuši, konsultējuši. Tiem, kuri strādā klātienē un attālināti -Paldies! 

   Paldies bērniem, kuriem šis laiks ir īpaši grūts, jo pietrūkst saunu, satikšanās, pietrūkst pulciņi, treniņi, „tusiņi” un bieži vien visu garo dienu, kamēr vecāki darbā, vieniem jātiek galā ar sadzīves rūpēm, mācībām un vientulību. Paldies! 

   Pateikties gribās visiem sadarbības partneriem, kuri ir atbalstoši, pretimnākoši. Paldies. 

   Novēlu visiem šos Ziemassvētkus pavadīt mierīgi, bez steigas, rast laiku rimtām sarunām, mieram un  kopā būšanas priekam. Atvērt sirdi labestībai un mīlestībai. Lai balts sniegpārslu mirdzums ienāk katrā sirdī, katrā mājā, nesot līdz prieku, veselību un mīlestību. 


Priecīgus Ziemassvētkus Liepupes pamatskolas kolektīva vārdā vēl direktore Arta Rubeze
      Atpakaļ