2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
<- Atpakaļ

Mazpulka organizētais karnevāls „Zirga gadam atnākot”

31. janvārī Liepupes vidusskolā notika  Liepupes Mazpulka  organizētais  KARNEVĀLS par godu Zilā koka zirga gada sagaidīšanai (pēc Austrumu astroloģijas kalendāra).

Imants Ziedonis savā Zilajā pasakā ir teicis šādus vārdus: „Zils zirgs zirņos. Jā, zils zirgs zirņos. Vēl vakar viņu redzēju ….viņš ēda zirņu zilos ziedus …tas ir sapņu zirgs …Pats zilais zirgs jau ir zils brīnums un, kas ar viņu jāj,- redz zilus brīnumus …Parasti gan viņš laižot sev tuvumā un atļaujot ar sevi jāt tikai dzejniekiem, bet, ja jums ir saujiņa zilu auzu ….Vai jums ir saujiņa zilu auzu?”

Arī mūsu skolas zālītē notika zili brīnumi- bija ieradušās fejas un paradīzes putni, parasti zaķi un īpašais Dzeltenais zaķis, smieklīgā Nāve, kaķis Murītis ar savu kaķu kompāniju, zebra, peles, leopardi, velnu vecmāmiņa un sajūsmu izraisošā  tuvējā meža Vāvere…

Mazpulka meitenes bija sarūpējušas deju priekšnesumu, Laura un Kate novadīja Mēmo šovu. Karnevāla dalībnieki zīmēja savu sapņu zirgu un piedalījās spēlēs. Par mūziku gādāja  Rihards no 10.klases.
Šī varētu būt jauna skolas tradīcija - reizi gadā visiem kopā pulcēties jautrā karnevālā.  Paldies visiem, kuri piedalījās. Uz tikšanos nākamajā gadā!

Liepupes mazpulka vadītāja Baiba Mantiņa (arī  krūmmalas Čigāniete)