2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
<- Atpakaļ

1.septembra rīts pirmsskolā

Jau atkal pīlādžogas ir gandrīz sarkanas un priekšā rudens – jaunu darbu laiks.

Gaidītie svētki „Pirmais septembris” ir klāt. Visu pirmsskolas grupiņu bērni, viņu vecāki, skolotājas un auklītes pulcējās skolas pagalmā uz svinīgo brīdi.

Katrai grupai skolas direktore bija sagādājusi nelielu pārsteigumu. „Rūķu nama” skolotājas Inese un Gundega saņēma ābolu un konfekšu grozu. Arī vecākās grupas skolotāja Marika un sagatavošanas grupas skolotāja Ramona saņēma ābolu grozu.

Pēc svinīgā pasākuma visi devāmies uz savām grupiņām, kur katra skolotāja bija padomājusi par savas grupiņas noformējumu.

„Rūķu nams” bērnus un viņu vecākus sagaidīja ar krāsainām rudens lapām rotātu grupu un aicinājumu „Labrīt, prieks Jūs redzēt grupiņā!”

Vecākās grupas skolotāja Marika, kuras audzēkņi šogad uzsāka obligāto apmācību, bērnus sagaidīja grupā ar aicinājumu „Esi sveicināts 5-gadīgajā grupā!”

Sagatavošanas grupas skolotāja Ramona savus jau zināmos audzēkņus sagaidīja ar saulespuķēm izrotātu grupu un sveicienu „Sveiks, draudziņ!”

Visu grupu skolotājas bija sagatavojušas arī nelielu dāvaniņu katram grupas bērnam.

Vecāki tika informēti par katras grupas dienas ritmu, par grupu iekšējās kārtības noteikumiem, dažādiem pasākumiem un aktualitātēm. Skolotājas aicināja visus vecākus uz kopēju sadarbību, piedalīties un ņemt aktīvu dalību grupu organizētajos pasākumos visa mācību gada garumā.

Inese Keiša