2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
<- Atpakaļ

Māmiņdienas koncerts pirmsskolā

Māmulīt, saņem nu atkal šo dienu,
Lielu un jauku - gadā tik vienu,
Saņem ziediņus, kurus tev nesam,
Nākam ar sveicieniem tādi kā esam.

8. maija rītā pirmsskolas grupiņās valdīja liels satraukums, jo paši mazākie šodien sniedza koncertu saviem vismīļākajiem un tuvākajiem cilvēkiem – māmiņām. Mazie pirmsskolēni bija sagatavojuši ne tikai muzikālus priekšnesumus, dziesmas un dzejoļus, bet arī skaistus apsveikumus māmiņām – lielas sirdis, pašaudzētas puķes un kartiņas.

Šis koncerts atšķīrās no citiem, jo mazie bērni sniedza priekšnesumus nevis visi kopā, bet atsevišķi – drosmīgākie pa vienam, bet mazāk drosmīgie – kopā ar draugiem. Ziemas vidū bija plānots mazo dziedatāju konkurss „Cīrulis”, bet, sakarā ar dažādiem vīrusiem un slimībām, tas nenotika. Mazie dziedātāji pusgadu bija mācījušies, centušies un pārvarējuši savas bailes un nedrošību kāpt uz lielās skatuves, vieniem pašiem dziedāt pie mikrofona, tādēļ šo grūto darbu nedrīkstēja atstāt nenovērtētu. Un māmiņas un daži līdzi atnākušie tēti, vecmāmiņas, vectētiņi, māsas un brāļi varēja baudīt fantastisku mazo vokālistu koncertu.

Milzīgu PALDIES sakām mūzikas skolotājai Solveigai Bokai par nenogurdināmo enerģiju, mācot mazos ķiparus, dodot viņiem pārliecību par saviem spēkiem, drosmi nebaidīties un pārlicinot par varēšanu.

Arī skolotājas Ramona, Inese, Marika un Agnija, kā arī skolotāju palīgi – Velta un Alda šodien bija gandarītas par ieguldīto darbu bērnu mācīšanā un audzināšanā.

Pirmsskolas skolotāja Agnija Bronka