2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
<- Atpakaļ

Tūrisma - sporta diena Krimalniekos - 2015

4. septembra rīts (pēc iepriekšējo dienu lietavām) atausa saulains un nekas neliecināja par lietu un negaisu. Varēja visu sagatavot Krimalnieku atpūtas bāzē, lai liepupieši varētu šo dienu veltīt sportiskām aktivitātēm un atpūtai. Sabraukušie skolēni jau sāka jūrmalā veidot smilšu skulptūras par tēmu "multfilmu varoņi". Laba vēlējumus rīta līnijā visiem teica sporta skolotāja Mārīte, skolēnu prezidents Rihards, bet kājas un rokas ievingrināja skolotāja Baiba Mantiņa.

Un viss varēja sākties!  Pirmā komandu disciplīna - stafetes. Azartiski, emocionāli un saliedēti klašu komandas darbojās stafetēs. Pēc tam turpinājās klašu komandu cīņas dvieļbolā, futbolā, volejbolā, šautriņu mešanā, zābaka mešanā tālumā, virves vilkšanā un "bizes pīšanā". Brīvā laikā skolēni izmēģināja veiksmi individuālos sporta veidos - šaušanā ar loku un bultām, tāllēkšanā no vietas, palēcienos ar lecamaukliņu, dažādu bumbu mešanā grozā, florbolā, lodes grūšanā, šķēpa un zābaka mešanā.

Laiks aizritēja tik ātri, ka pusdienām vārītā zupa bija klāt, garšoja labi. Vēl tikai mazliet laika aktivitātēm un autobuss jau klāt.

Diena aizritēja saulaini un visiem gandrījums par īso kopā pabūšanu.

Kad pēdējais autobuss bija aizripojis, vēl dienas notikumos dalījās skolas direktore A.Rubeze, direktores vietniece mācību darbā Ira Janiša, sporta skolotāja Mārīte un priecājās, ka skolēni atstājuši sakoptu teritoriju.

Paldies  klašu audzinātājiem, tiesnešiem par sadarbību, sapratni un smaidu visas dienas garumā. Pateicība "Krimalnieku" saimniekam Ingusam Konstantam par plašās vietas "izīrēšanu" jau gadu no gada.

Sporta skolotāja Mārīte