2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
<- Atpakaļ

Tēvu diena pirmsskolā

Mans tētis ir visforšākais, jo taisa kaut ko garšīgu ēst.

Mans tētis ir vislabākais, jo taisa kokos būdiņas.

Mans opis ir visvisjaukākais, jo pērk daudz sauldējumu.

Latvijā Tēvu dienu svin neilgi, tomēr katru gadu tā kļūst arvien populārāka. Arī mūsu pirmsskolas bērni gaidīja ciemos savus tētus un opīšus, lai kopīgi pavadītu piektdienas rītu.

Iesākumā bija svinīgs brīdis skolas aktu zālē, kur mazie bērni rādīja, ko ir paspējuši iemācīties pa nepilnām divām nedēļām skolā – skaitīja latviešu tautas dziesmas, kurās sumināja tēvu spēku un vectēvu gudrību, dziedāja dziemu par autobusu un mīļi sveica tētus un vectētiņus ar pašgatavotām dāvaniņām.

Otrā pasākuma daļa norisinājās skolas pagalmā un rotaļlaukumā, jo tēti kopīgiem spēkiem gatavoja jaunu smilšu kasti. Svarīgajā nodarbē ļoti aktīvi savu roku pielika ne tikai pieaugušie, bet arī mazie pirmsskolēni. Tika rakta zeme, stumtas ķerras ar smiltīm, zāģēts un skrūvēts, līdz jaunā, skaistā smilšu kaste atradās tai paredzētajā vietā.

Prieks bija ne tikai bērniem, bet arī pašiem tēviem un vectēviem, jo ikdienas steigā tik maz sanāk laika, ko pavadīt kopā.

Mēs, pirmsskolas skolotājas, sakām lielu PALDIES par izbrīvēto laiku un piedalīšanos šajā pasākumā, bērni saka PALDIES par jauno smilšu kasti.

Pirmsskolas skolotāja Agnija