Liepupes pamatskola Liepupes pamatskola
"Veiksmes", Liepupes pagasts, Salacgrīvas novads, Latvija LV-4023
+371 6402 0376
+371 6402 0354
liepupespsk@salacgriva.lv


<< Marts 2021 >>
POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Liepupes pamatskolas izglītojamo autobusa kustības grafiks no 1.marta 26.02.2021

 

Liepupes pamatskolas izglītojamo

autobusa kustības grafiks

ar š.g. 1.martu

(„Lielais”autobuss)

MARŠRUTI

Uz skolu

1.maršruts – Gulbīši (7:10) – Dunte – Jelgavkrasti – Kuģu piestātne (7:30) – Tūjas ķ.f.(7:40) – Zaķi – Oltūži (8:00) – Augštūja (8:15) – skola (8:25) 

 

Mājās

1.maršruts – 13:00 – skola – Kušķi – skola  

2.maršruts – 13:20 – skola – Gulbīši – Dunte – Kuģu piestātne – Tūjas ķ.f. – Zaķi – Oltūži – Kannieki – Gūtmaņi Liepupes pamatskolas izglītojamo autobusa kustības grafiks no 22.februāra 19.02.2021

 

Liepupes pamatskolas izglītojamo

autobusa kustības grafiks

(pašvaldības transports)

no š.g. 22.februāra

 

No rīta

7:20 - Oltūži

7:40 – Dunte, Kuģu piestātne

7:55 – skola

8:10 – Tūjas ķ.f.  

8:20 – Augštūja

8:35 – skola

 

Pēcpusdienā

13:00 – skola – Prinkas

13:15 – skola – Augštūja – Tūjas ķ.f. – skola

13:40 – Kuģu piestātne - Dunte – Sniedzes – skola - Oltūži

 

Bērnus brauciena laikā pavadīs skolas dežurante Ko gaidīt no diagnosticējošajiem darbiem? 10.02.2021

 

Ko gaidīt no diagnosticējošajiem darbiem?

Februāris un marts jau ierasts ir 3. un 6. klases valsts diagnosticējošo darbu mēneši. Tuvojoties pārbaudījumu datumiem, vecākiem bieži vien rodas jautājums - kas vispār ir diagnosticējošie darbi, kam tie domāti un kā tie ietekmē bērna mācību rezultātus. Savukārt skolēni nereti uztraucas, jo valda neziņa, ko īsti gaidīt no šiem darbiem un kam būt gataviem. Lai atbalstītu vecākus un skolēnus šajā laikā, piedāvājam informatīvu rakstu par diagnosticējošajiem darbiem un ieteikumus, kā vecāki var palīdzēt bērnam valsts pārbaudes darbu laikā, izmantojot Uzdevumi.lv.

Kas ir diagnosticējošie darbi un kāds ir to mērķis?

Diagnosticējošos darbus veido Valsts izglītības satura centrs. Ik gadu tiek organizēti divi darbi 3. klasei (mācību valodā un matemātikā) un trīs darbi 6. klasei (mācību valodā, matemātikā un dabaszinībās). Mazākumtautību izglītības programmās paredzēts arī papildus diagnosticējošais darbs latviešu valodā.

Šo valsts pārbaudes darbu galvenais mērķis ir noskaidrot, vai izglītojamais ir apguvis pamatizglītības standartā noteiktās zināšanas un prasmes. Diagnosticējošā darba rezultāti palīdz pedagogam noteikt bērna zināšanu līmeni, kā arī saprast, kāds atbalsts viņam ir vajadzīgs, lai līdz mācību gada noslēgumam pilnveidotu un nostiprinātu apgūstamās zināšanas.


Kā diagnosticējošie darbi ietekmē bērna mācību rezultātu?

Diagnosticējošo darbu rezultātu vērtē procentos, tomēr šis rezultāts neietekmē skolēna vērtējumu ne semestrī, ne mācību gadā. Kad diagnosticējošais darbs ir pabeigts un novērtēts, skolotājs sniedz atgriezenisko saiti skolēnam un viņa vecākiem par bērna zināšanām.

Lai mazinātu satraukumu par pārbaudījumu saturu, vecāki kopā ar bērniem var laicīgi izmēģināt diagnosticējošo darbu uzdevumus. VISC mājaslapā ir publicēti iepriekšējo gadu darbu uzdevumi, ko bērns var izdrukāt un izpildīt mājās, pēc tam pārrunājot savas atbildes ar vecākiem vai skolotāju.


Kā diagnosticējošo darbu laikā izmantot Uzdevumi.lv?

Portālā Uzdevumi.lv vecākiem un bērniem ir iespēja iepazīties ar diagnosticējošo darbu treniņuzdevumiem, kas palīdzēs izprast to struktūru, kā arī nostiprināt zināšanas un atkārtot jau iepriekš apgūto mācību vielu. Portāla treniņuzdevumi ir veidoti, balstoties uz iepriekšējo gadu valsts pārbaudes darbiem, un papildināti ar dažādām variācijām, pareizajām atbildēm un to skaidrojumiem.
 

Klikšķiniet uz saites, lai atvērtu diagnosticējošā darba treniņuzdevumus: Diagnosticējošo darbu treniņgrafiks


Diagnosticējošo darbu treniņuzdevumi un uzdevumu skaidrojumi portālā ir pieejami lietotājiem ar aktīvu PROF pakalpojumu, kas papildus katram izpildītajam uzdevumam sniegs arī pareizo atbildi un tās skaidrojumu. Papildus bez maksas atkārtot mācību vielu bērns var arī Uzdevumi.lv sadaļā “Virtuālā skola”, lasot teoriju un risinot uzdevumus dažādās skolas tēmās.


Ja ir neskaidrības par pašu darbu vai darba procesu, nebaidieties vērsties pie bērna skolotāja un lūgt papildus informāciju! Vēlam veiksmi! Latvijas skolu jaunatnes foto konkurss ”Mana zeme skaistā” 04.02.2021

 

 

Latvijas skolas tiek aicinātas piedalīties projektā “Latvijas skolu jaunatnes foto konkurss ”Mana zeme skaistā””.

Konkursa mērķa auditorija ir vispārējās izglītības skolēni no 1.-12.klasei.

Mūsu vīzija ir mudināt un piedāvāt jauniešiem iespēju lepoties ar Latvijas skaistumu, kultūru un tradīcijām, iemūžinot to fotogrāfijās.

Mūsu misija - sekojot līdz tehnoloģiju attīstībai piedāvāt Latvijas jauniešiem izklaidējošu, oriģinālu un aizraujošu brīvā laika pavadīšanas iespēju Latvijas pilsētās un novados.

Mūsu mērķis ir stiprināt Latvijas skolu jaunatnē piederības sajūtu un mīlestību pret savu zemi, īstenojot radošas aktivitātes.

Projekta mājaslapā www.manazemeskaista.lv, katrs skolēns varēs ievietot vienu savu attēlu. Skolēnu darbus varēs aplūkot un par tiem nobalsot jebkurš lapas apmeklētājs. Labāko darbu autori saņems apbalvojumus, un viņu radītie attēli tiks izgatavoti kā foto gleznas. Izgatavotās foto gleznas tiks nogādātas skolās un izvietotas skolas telpās.

Lai par projektu uzzinātu plašāka sabiedrības daļa, projekta darba grupa nodrošina publicitātes pasākumus sociālos tīklos un masu medijos. No šī gada 1. septembra līdz 1. oktobrim norisināsies konkursa darbu iesniegšana un balsošana projekta mājaslapā. Attēlus, kurus 2021. gada ziemā izgatavos kā foto gleznas, pirms nonākšanas skolās, tiks izrādītas plašākai sabiedrībai izstādēs.

Aicinām Liepupes pamatskolu iesaistīties projektā “Latvijas skolu jaunatnes foto konkurss ”Mana zeme skaistā””, dodot iespēju skolēniem radoši izpausties, justies piederīgākiem savai dzimtenei un padarīt savu skolu skaistāku.MINECRAFT EDUCATION tiešsaistes pulciņš 22.01.2021

 

MINECRAFT EDUCATION tiešsaistes pulciņš 

 

Iespēja bērnam brīvo laiku pavadīt lietderīgi un aizraujoši!  

Starptautiskā Inovāciju skola ir izveidojusi tiešsaistes pulciņu, kura ietvaros skolēni apgūst lietderīgas prasmes un zināšanas caur iemīļoto Minecraft spēli:

  • problēmu risināšanas paņēmieni
  • resursu pārvaldība  
  • matemātisko spēju uzlabošana;
  • radošums un iztēle;  
  • tehnoloģiskā pratība;
  • sadarbības prasmes.

Katru nodarbību skolēni aizceļo laikā un notikumos! Lai atgrieztos tagadnē un izkļūtu no spēles, dalībniekiem individuāli vai savstarpēji sadarbojoties ir jāizpilda skolotāja noteikti uzdevumi!

Nodarbības notiek: 1 reizi nedēļā 60 minūšu garumā

Mēneša maksa: 27 EUR 

Ieskats nodarbību norisē

https://www.youtube.com/watch?v=W1e7Zry-Ujk

Vairāk informācijas:

https://www.inovacijuskola.lv/minecraft/

Pieteikšanās: 

https://www.mitto.me/minecraft/latvija 1991. gada barikādēm 30 20.01.2021

 

 

 

UZZINI VAIRĀKVUGD izglītojoši materiāli bērniem un jauniešiem par drošību ziemā 20.01.2021

 

VUGD izglītojoši materiāli bērniem un jauniešiem par drošību ziemā

 

   Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) statistika liecina, ka  ik gadu ziemā vairāki desmiti cilvēku ielūzt ūdenstilpju ledū un noslīkst. Nereti palīdzība nepieciešama arī bērniem un jauniešiem, tāpēc VUGD ir sagatavojis informatīvo materiālu kopumu par drošību ziemā un bīstamību atrasties uz ūdenstilpju ledus. Šajā ziemā no Latvijas ūdenstilpēm izcelti jau 10 bojāgājuši cilvēki, kuri bija ielūzuši ledū, bet vēl vairāki cilvēki tika izglābti. Situāciju pasliktina tas, ka, redzot pieaugušos uz nedrošā ledus, bērni un jaunieši seko viņu piemēram un dodas uz aizsalušām ūdenstilpēm slidot un pastaigāties. Sagatavoto materiālu mērķis ir izglītot un atgādināt bērniem un jauniešiem par drošību ziemā. Materiālos pieejama izglītojoša informācija par bīstamību atrasties uz ledus, kā arī padomi par to, kā rīkoties, ja redz ledū ielūzušu cilvēku un ko darīt, ja pašam sanāk ielūzt ledū. Šīs zināšanas noderēs ne tikai bērniem un jauniešiem, bet arī viņu vecākiem un pedagogiem. Informatīvie materiāli – prezentācijas, darba lapas, testi – sagatavoti divām vecuma grupām: 1. – 4. klašu audzēkņiem, kā arī 5.klašu skolēniem un vecākiem bērniem un jauniešiem. Sagatavotie materiāli interesantā veidā ļaus izprast svarīgu informāciju, kas saistīta ar drošību ziemā. Visi informatīvie materiāli ir pieejami VUGD tīmekļa vietnes sadaļā Noderīgi – Materiāli par drošību ziemā https://www.vugd.gov.lv/lv/drosiba-ziema.  

Lai interesants un noderīgs laiks, kas pavadīts uzzinot vairāk par drošību ziemā! Lai drošiem piedzīvojumiem bagāta ziema!

 

Priecīgus Ziemassvētkus! 15.12.2020


   Šogad vairāk kā citus gadus gribas baltu sniegu, lāsteku un sniegpārslu mirdzumu, iebrist piesnigušā mežā, tālu projām no visiem un visa: telefoniem, zūmiem, Vatsapiem, e-pastiem. Atrast sevi klusumā un baltumā, brīvu no steigas un ikdienas rūpēm, neslēgt televizoru un nedzirdēt sliktas un biedējošas ziņas. Gribas, lai skola pielīst bērnu bezbēdīgajām čalām, smiekliem,  pilna prieka.  

   Šis gads ir bijis pārbaudījumu gads mums visiem, taču katrs pārbaudījums ir kā svētība, lai cilvēks kaut ko iemācītos. Iemācījušies šogad esam daudz: sadarboties, mācīt un mācīties atšķirīgi no ierastā, strādāt ar dažādām tehnoloģijām dažādās vidēs, saprast un uzklausīt otru pēc būtības un ar muguras smadzenēm uztvert noskaņojumu, emocijas, vēlmes, varēšanu grūtības un veidus kā atbalstīt, palīdzēt, būt vienotiem virzībā uz mērķi. Šis gads mums  attiecību ziņā ir ļāvis svinēt „sirds Ziemassvētkus”, kuru laikā biežāk sarunājam un sadzirdam viens otru, veltām laiku viens otram, uzklausām, saprotam, atbalstām, esam kopā un klātesoši. 

   Tuvojoties Ziemassvētkiem un gada nogalei,  ierasts izvērtēt gadā paveikto. Šogad paveiktā ir ļoti daudz: skolas ārpuse un telpas piedzīvojušas lielas pārvērtības. Sakārtots  piebraucamais ceļš, gājēju celiņi, apgaismojums un pagalms parādes pusē, nomainīti lielie gaiteņu logi, ieklāti grīdas segumi vairākās telpās, noslēgumam tuvojas moderna mājturības kabineta meitenēm ierīkošana, uzstādīšana un piegāde teju sāksies āra trenažieriem. Lielu prieku bērniem un pedagogiem sagādājusi 3 modernu interaktīvu paneļu iegāde, kas dod iespēju vadīt stundas attālināti pavisam citā kvalitātē. Pie jaunām IT ticis angļu valodas kabinets, kurš arī izremontēts. Remonti notikuši krievu valodas kabinetā, gaiteņos un tualetēs. Liels paldies Salacgrīvas novada domei par atbalstu. Par 7 jauniem datoriem esam pateicīgi Izglītības un Zinātnes  ministrijai, kuri tika piegādāti pagājušajā nedēļā, lai atvieglotu attālināto mācību procesu. Par 4 jauniem portatīvajiem datoriem esam pateicīgi mūsu ilggadīgajam ziedotājam  Arnim Skrastiņam. 

   Pārmaiņas skārušas ne tikai skolas ēku, bet mācību procesa norisi gan pēc formas, gan pēc būtības: uzsākta kompetencēs balstīta pieeja 1., 4., 7.,klasei, pirmo reizi 2020. gadā saskārāmies ar attālinātu mācību procesu, kas mums viesiem, gan bērniem, gan pedagogiem, gan vecākiem ir licis paskatīties uz izglītošanu daudz kompleksāk un visaptverošāk. 

   Gribu teikt lielu paldies vecākiem, kuri ir atvērti sadarbībai, atbalstoši, pacietīgi  un gatavi iesaistīties sava bērna izglītošanā. Paldies! 

   Paldies pedagogiem, kuri ar lielu atbildību ir darījuši savu darbu, pat krietni vairāk-atbalstījuši, uzmundrinājuši, motivējuši, modinājuši, konsultējuši. Tiem, kuri strādā klātienē un attālināti -Paldies! 

   Paldies bērniem, kuriem šis laiks ir īpaši grūts, jo pietrūkst saunu, satikšanās, pietrūkst pulciņi, treniņi, „tusiņi” un bieži vien visu garo dienu, kamēr vecāki darbā, vieniem jātiek galā ar sadzīves rūpēm, mācībām un vientulību. Paldies! 

   Pateikties gribās visiem sadarbības partneriem, kuri ir atbalstoši, pretimnākoši. Paldies. 

   Novēlu visiem šos Ziemassvētkus pavadīt mierīgi, bez steigas, rast laiku rimtām sarunām, mieram un  kopā būšanas priekam. Atvērt sirdi labestībai un mīlestībai. Lai balts sniegpārslu mirdzums ienāk katrā sirdī, katrā mājā, nesot līdz prieku, veselību un mīlestību. 


Priecīgus Ziemassvētkus Liepupes pamatskolas kolektīva vārdā vēl direktore Arta Rubeze


Arhīvs
2021 (7)   
2020 (58)   
2019 (72)   
2018 (101)   
2017 (102)   
2016 (78)   
2015 (63)   
2014 (46)   
2013 (6)   
2012 (2)   
2011 (8)