<< Septembris 2021 >>

Pirmskolas dežūrgrupa 19.10.2021

Informācija! 15.10.2021

•    Sakarā ar ārkārtas situāciju valstī, lai nodrošinātu epidemioloģisko drošību mūsu skolas bērniem, lūdzam ar izpratni izturēties pret aizliegumu uzturēties skolas telpās pie mācību procesa nepiederošām personām.
  •   Trenažieru zāli var apmeklēt pa vienai personai vai vairākas personas no vienas mājsaimiecības,  ar sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.
  •   Sporta zāli izmanto biedrības un apmeklētāji ne vairāk kā 10 personas, uzrādot sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

IZM vēstule par skolēu testēšanu rudens brīvlaikā

VOLEJBOLA TURNĪRS "CĒSU KAUSS" 11.10.2021

VOLEJBOLA TURNĪRS "CĒSU KAUSS"

Pēc tik ilgas pauzes, pirmais oficiālais turnīrs Cēsīs. Jau emocionāli meitenes bija noilgojušās pēc spēlēm, emocijām, kopābūšanu.

Spēles bija ļoti līdzvērtīgas un bija jāpacīnās, lai tiktu pie bronzas medaļām.

Limbažu novada kopkomandā spēlēja LINDA LAVRENOVA, ALISE RULLE, IEVA RUDZĪTE un PAULA HANNETE SOKOLOVSKA.

Paldies meitenēm par spēles prieku, gūtām emocijām.

Jau nākamās spēles ir Latvijas volejbola čempionāts 16.un 17.oktobrī.

Lai veicas! Trenere Mārīte

Foto no turnīra  skatīt šeit...

Skolēnu pētījums „Datu apstrāde” 04.10.2021

Skolēnu pētījums „Datu apstrāde”

Septembrī, 12 stundu apjomā, 8.klases skolēni veica pētījumu „Datu apstrāde”. Tas bija integrēts temats ģeogrāfijā, matemātikā un datorikā. Temata apguves mērķis: sniegt iespēju patstāvīgi pētnieciskā ceļā attīstīt prasmes darbā ar ticamiem, liela apjoma datiem par klimata pārmaiņu norisi uz Zemes, izmantojot matemātiskās statistikas un digitālās prasmes un rīkus.

Skolēni pētīja gada vidējo temperatūru izmaiņas dažādās vietās uz Zemes laika posmā no 1990.-2020.gadam, aprēķināja statistiskos rādītājus, veica secinājumus par klimata pārmaiņām. Pētījums beidzās ar prezentāciju, kuru vēroja arī 7.klases skolēni.

Paldies 8.klases skolēniem par ieguldīto darbu pētījumā un labajiem rezultātiem , kā arī skolotājiem Gaļinai Mačai, Edmundam Garancim, Aijai Ozolai par pētījuma vadīšanu un Irai Janišai par atbalstu un ieteikumiem.

Pasākumu plāns oktobrim 01.10.2021

Pasākumu plāns oktobrimPasākumu plāns oktobrim

Skolēnu domes pārsteigums Skolotāju dienā

skolēnu dome

konsultante I.Broka

Skolas dzimšanas diena  "Manai skolai  - 40"

Visu dienu

Vecāku sapulce 8.klasē

I.Broka

Vidzemes novadu Mazpulku vadītāju meža seminārs Kārķos, Valka

10.00-17.00

B. Mantiņa

6.klases vecāku sanāksme (attālināti Zoom vidē)

18.00/ 19.00

I.Janiša

Mazpulku Limbažu novada Rudens projektu forums Liepupes pamatskolā

18.10.-

Rudens  brīvlaiks

Mazpulcēnu ķirbju čempionāts, Rīga, zoo

Sveicam skolotāju dienā! 01.10.2021

Klases parauga paņemšanas instrukcija 24.09.2021

Klases parauga paņemšanas instrukcija

Instrukcija skolēnam:
1. Vismaz 30 minūtes pirms parauga ņemšanas nedrīkst ēst, dzert, veipot, smēķēt, mazgāt zobus,
košļāt košļājamo gumiju.
2. Nomazgā rokas!
3. Saņem no sava skolotāja spirta salveti un vates kociņa iesaiņojumu!
4. Nodezinficē rokas ar spirta salveti.
5. Atver to no cietā gala, mīksto galu paturot iesaiņojumā līdz brīdim, kad skolotāja atļaus to
izņemt!
6. Ja vates kociņš ir izņemts, neaiztiec to ar rokām un neliec uz galda!
7. Sagaidi, kad skolotāja dod atļauju sākt procedūru!
8. Pēc atļaujas saņemšanas, liec vates kociņa mīksto daļu mutē! Virpini to tā, lai vates kociņš būtu
saskarē ar siekalām!
9. Veic procedūru ne mazāk kā 30 sekundes!
10. Pēc 30 sekundēm izņem kociņu no mutes, nolauz to un ar mīksto galu uz leju ievieto skolotājas
rokās esošajā mēģenē, kurā ir speciāls šķīdums.

Instrukcija skolotājam:
1. Nomazgājiet rokas!
2. Izņemiet no iesaiņojuma skolēnu sarakstu, gumijas cimdus, spirta salvetīti, vates kociņus un
mēģeni!
3. Uzvelciet cimdus!
4. Izdaliet skolēniem spirta salvetes, vates kociņus, bet neļaujiet tos vēl atvērt!
5. Kad visi vates kociņus ir saņēmuši, dodiet atļauju atvērt to iepakojumu!
6. Uzņemiet laiku - 30 sekundes - un dodiet skolēniem komandu uzsākt procedūru!
7. Apstaigājiet skolēnus un savāciet visus vates kociņus kopīgajā mēģenē (mazākām klasēm tās
būs mazākas, lielākām lielas), pievēršot uzmanību, lai kociņi tiktu ievietoti mēģenē ar tamponu
uz leju!
8. Cieši aizskrūvējiet mēģeni, noslaukiet to ar spirta salvetīti un uzrakstiet vai uzlīmējiet uz tās
klasi!
9. Ievietojiet mēģeni biodrošības maisiņā!
10. Maisiņā ievietojiet arī to skolēnu sarakstu, kuri piedalījās procedūrā. Svarīgi! Izsvītrojiet tos
skolēnus, kuri nepiedalījās un, ja nepieciešams, pierakstiet tos, kuri izsniegtajā sarakstā nav
atrodami!
11. Aizveriet maisiņu un nododiet to skolas atbildīgajai personai, kas to ievietos kopējā skolas
atpakaļ atgriešanas maisā un nodos kurjeram!

Sapņo, un tu nebūsi mazs! 14.09.2021

Kad septembrī rudens atvadoties spēlē krāsu simfoniju, Latvijā ir Dzejas dienas, tādējādi atzīmējot latviešu dzejnieka Raiņa dzimšanas dienu. Šajā gadā Dzejas dienu devīze Latvijā ir ‘’Dzeja dzīvo’’, bet kā moto izvēlēta A.Čaka dzejas rinda "Sapņo, un tu nebūsi mazs!".

Arī Liepupes pamatskolas saime no 6.līdz 10.septembrim aizrautīgi iesaistījās radošajā procesā – zālājā skolas priekšā uzplauka pirmsskolēnu un skolēnu veidotas ziedu, augļu un dārzeņu kompozīcijas par godu Dzejas dienām. Audzinātājas kopā ar audzēkņiem pārrunāja Dzejas dienu rašanās vēsturi, lasīja dzejoļus un mudināja bērnus atveidot savas iztēles ainas, emocijas un priekšstatus kompozīcijās.

Aktivitātes pievienotā vērtība: radošuma un sadarbības prasmju veicināšana, prieks par Dzejas dienām, skaistajām krāsām un formām Latvijas dabā, azarts darbošanās laikā un gandarījums par rezultātu.

Visu septembri aicinām dzīvot Dzejas dienu noskaņās, jo tieši dzeja ir tā, kas ļauj dvēselei lidot!

Skolas bibliotekāre Inese Broka

2021 (29)