OLIMPISKĀ DIENA LIEPUPES SKOLĀ “SOLI PA SOLIM SPORTIŅĀ”

OLIMPISKĀ DIENA LIEPUPES SKOLĀ “SOLI PA SOLIM SPORTIŅĀ”

21.aprīlī visā republikā notiek Olimpiskā diena. Arī mūsu skolās sporta zāle bija piepildīta ar pamatskolas un bērnudārza audzēkņiem, lai vienotos vingrojuma kompleksā, ko bijām apguvuši jau iepriekš sporta stundās. Vadītājas LEONORA, PAULA un MARTA no 8.klases priekšā vingrojot, iedrošināja visus dalībniekus aktīvi pievienoties. Arī lielais ekrāns vēl atsvaidzināja vingrojumus.

Tālāk, sporta skolotājas un 8.klases atbalsta grupas vadībā (Leonoras,  Paulas, Martas, Gabriela, Dāvja un Mika) tika veiktas dažādas stafetes. Šoreiz mērķis bija  – NEVIS UZVARĒT, BET PIEDALĪTIES!

Beidzoties stafetēm, skolēni saņēma sertifikātus un balviņas (sarūpēja OC Limbaži) un varēja nofotografēties zem olimpiskā karoga.

Sporta kolotāja Mārīte