Labdarības tirdziņš
13.12.2013

Labdarības tirdziņš

13.decembrī Liepupes vidusskolā notika labdarības tirdziņš. Skolas darbinieki un skolēni guva spilgtas emocijas. Tirdziņš ir lieliska iespēja iegādāties pārsteidzošus Ziemassvētku kārumus un dāvanas. Gardēžus priecēja mazāsElizabetes gardumi, kurus nobaudīt un iegādāties vēlējās ikviens. Pēdējie gardumi tika cepti tumsā, bez elektrības. Visčaklākie tirgotāji un ziedotāji bija 1. klases skolnieki, tajā skaitā: Elizabete, Paula, Una un Karlīna, Sintija. Visi ienākumi no pārdotās produkcijas tiks ziedoti Zolitūdes traģēdijā cietušajiem bērniem. Skolēni, kas nepiedalījās pārdošanā, labdarību atbalstīja iepērkoties. 2.klases skolnieki iepriecināja ar pašdarinātiem Ziemassvētku apsveikumiem. Paldies visiem ziedotājiem, kopā tika savākti:

Elīna (7.kl.)           10,49Ls
Dace (2.kl.)           5,70Ls