Florbola sacensības Limbažos
26.11.2015

Florbola sacensības Limbažos

10.novembrī Limbažu sporta hallē notika (jau otro gadu) florbola sacensības 8.-9.klašu grupā (2000.-2001.g.dzim.). Piedalījās 5 zēnu (Alojas, Staiceles, Limbažu 3.vsk., Limbažu novada ģimnāzijas un Liepupes) skolu komandas un 3 meiteņu (Alojas, Staiceles un Liepupes) komandas. Cīņas bija ļoti spraigas, interesantas. Meiteņu spēles bieži beidzās neizšķirti, visu izšķīra pēcspēles metieni jeb "bullīši". Mūsu meiteņu Elvas, Gitas un Beatrises metieni bija neatvairāmi, bet mūsu vārtsargs Lana Šņore bija "kā mūris", rezultātā - zelta medaļas. Komandā spēlēja: Gita Priede, Beatrise Celmiņa, Elva Martinsone, Lana Šņore, Ilzīte Baumane, Jolanta Ķuze, Laura Ercika, Šellija Pudova.

Zēniem veiksme mazliet pietrūka - bronzas medaļas. Komandā spēlēja: Pēteris Krastiņš, Mareks Andreisons, Otomārs Gaigals, Oskars Rožlapa, Artūrs Andže, Uģis Ķirsis, Ralfs Keišs, Deniss Medvedevs, Artūrs Mauliņš, Artūrs Kalniņš. Tiesnešu pienākumus teicami veica Mārcis Janvārs un Edgars Kalniņš (mūsu absolvents), sekretāres Līga Zunde un Annija Dāboliņa.

24.novembrī sacensības florbolā turpināja 6.-7.klašu komandas (2002.-2003.g. dzimušie). Šajā reizē paveicās zēnu komandai - zelta medaļas. Komandā spēlēja: Artūrs Andže, Ralfs Keišs, Artūrs Mauliņš, Deniss Medvedevs, Artūrs Kalniņš un Māris Krūzkops.

Meitenēm divas komandas. Šoreiz neizdevās pārsteigt Limbažu novada ģimnāziju. Izcīnītas sudraba medaļas. Komandā spēlēja: Elva Martinsone, Zane Bondare, Kristiāna Mauliņa, Melānija Bērza, Samanta Andersone, Šellija Pudova, Madara Šņore un Jolanta Ķuze. Gūta pieredze, pozitīvas emocijas un gandarījums, ka godam aizstāvam skolas "krāsas".

Paldies komandām saka sporta skolotāja Mārīte

Bildes skatīt galerijā.