Labdarības tirdziņš
17.12.2015

Labdarības tirdziņš

Šī mācību gada pirmā semestra pēdējās nedēļas ietvaros skolā 16.decembrī tika rīkots labdarības tirdziņš, kurā aktīvi piedalījās un darbojās gan paši skolnieki, gan arī viņu vecāki. Labdarības tirdziņā bija iespējams iegādāties dažādus gardumus, Ziemassvētku apsveikumu kartiņas, dažādus rokdarbu izstrādājumus un citas pašu rokām darinātas preces. Labdarības tirdziņu atbalstīja mūsu pašu skolnieki, skolotāji, citi skolas darbinieki un vecāki, iegādājoties dažādas preces no plašā klāsta. Skolēnu Dome kopā ar skolas vadību nolēma, ka visi ienākumi no labdarības tirdziņa tiks ziedoti Bērnu Slimnīcas Fondam. Mums katram ir jāpalīdz vienam otram kā vien to spējam, šis labdarības tirdziņš ir brīnišķīgs un cēls veids kā palīdzēt bērniem, kuriem neklājas tik viegli. Ziemassvētki ir brīnumu un cerību laiks un arī šie bērni gaida kādu brīnumu. Rīkojot šādu labdarības tirdziņu, mēs visi kopā varam radīt bērniem brīnumu un dot cerību. Liels paldies visiem labdarības tirdziņa dalībniekiem. Paldies skolniekiem un viņu vecākiem par sagatavotajiem labumiem un atbalstu. Kopā mēs esam savākuši 110 eiro un 37 centus. Vēlamies izteikt lielu pateicību vislielākajiem ziedotājiem:

Amēlija 3.klase – 3,10 eiro
8. Klase – 9,10 eiro
Rita Cīrule – 5,36 eiro
4. Klase – 10,55 eiro
Laura Mauliņa un Edgars Vlasenko (Skolēnu Dome) – 12,60 eiro
Alīsija 4.klase – 1,10 eiro
Arnis Ķēberis – 1,19 eiro
Uģis Alksnis – 2,11 eiro
Linda Švagre – 2 eiro
Andris Zanders – 1 eiro
Patrīcija Kola – 1,76 eiro
Amanda Sarkisjana – 1,73 eiro
Dace Ozoliņa – 5 eiro
Mārīte Sakārne – 1,50 eiro
Uģis Ozols – 3,48 eiro
Rihards Keišs – 2 eiro
Mārcis Janvārs un Kristaps Salzemnieks – 2,15 eiro
Inguss Janišs – 5 eiro
Mārīte Tomsone – 3 eiro
3. Klase (Linda, Paula, Sintija, Katrīna, Una, Laura) – 36,73 eiro

Kopējās summas maksājuma apstiprinājums šeit.

Rihards Keišs