Rīcības dienas 2017 – izmantosim savus iepirkuma maisiņus!
06.11.2017

Rīcības dienas 2017 – izmantosim savus iepirkuma maisiņus!

Rīcības dienās 2017 Liepupes vidusskolēnu rīkotās aktivitātes bija veltītas atkritumu daudzuma pieaugumam un izšķērdīgam patēriņam, kā arī atkritumu ietekmei uz klimata pārmaiņām.

Skolēni un viņu vecāki šuva iepirkuma  maisiņus no Latvijā ražota lina, sagatavoja bukletu ar  izskaidrojošu informāciju, ko nozīmē "Ēdam atbildīgi!". Mācību stundās skolēni izstrādāja prezentācijas par atkritumu ietekmi uz klimata pārmaiņām, prezentēja tās skolas biedriem, zīmējumos attēloja savas izjūtas un veidoja reklāmas. Sestdien, 4.novembrī ekopadomes skolēni Gita Kerolaine Ercika un Inguss Mārtiņš Janišs dāvināja pašizgatavotos maisiņus liepupiešiem pie vietēja veikala "Muižas klēts" un stāstīja, ko darīsim, lai mazinātu šīs  globālās problēmas.

Mums bija arī liels prieks satikt savas skolas bijušos mīļos skolotājus un direktoru Žani Andži, kā arī jaukos Liepupes iedzīvotājus. Paldies Jums par atbalstu!

Foto no pasākuma