Helovīna balle 2017
07.11.2017

Helovīna balle 2017

Šī gada 1.novembrī Liepupes vidusskolas skolēni - 5.-12.klase -piedalījās skolēnu domes rīkotajā Helovīna ballē. Šis ir otrais gads, kad tiek organizēts šis pasākums. Bijām mācījušies no pagājušā gada kļūdām, un balle noritēja labi. Tika organizēta stafete, kurā piedalījās 4 komandas ( katrā pa sešiem cilvēkiem), skolēniem bija:

ar aizvērtam acīm jānokļūst līdz komandas biedram,

caur barjerām jādzen ābols,

jāpiepūš un jāpārspridzina balons,-komandas biedrs jāietin tualetes papīrā,

jāsaliek puzle ar baisu bildi,

jādodas purvā.

Šis gads bija īpašs ar Sanijas ideju ieviest šausmu gaiteni, kurā domes locekļi Gita, Jolanta, Lana un brīvprātīgie Airita un Arnis  biedēja skolēnus. Tika saliktas arī barjeras un pufi, sagatavoti aizkari, lai ceļš būtu sarežģītāks. Skolēni bija atsaucīgi un vēlējās doties cauri veselas divas reizes. Citiem nelikās baisi, bet citi spiedza, cik balss atļāva. Tumsā noslēpušies, biedētāji viņus nežēloja.

Visu papildināja Sanijas un Airitas sagatavotais foto stūris atpūtas telpā un balle, kur par mūziku atbildēja Arnis. Paldies skolēnu domei un tiekamies nākamajās ballēs!

Skolēnu domes priekšsēdētāja

Sanija Kaužena