FLORBOLA SACENSĪBAS

FLORBOLA SACENSĪBAS

7. un 21.novembrī Limbažu hallē notika florbola sacensības meiteņu un zēnu komandām.7.novembrī startēja 8.-9.klašu komandas. Atsaucība maza - zēniem 3 komandas, meitenēm-2. Pagarinājām spēles ilgumu līdz 2* 10 minūtēm. Meitenes spēlēja līdz 2 uzvarām. Zēni zaudēja Limbažu ģimnāzijai, bet uzvarēja Limbažu 3.vidusskolu, izcīnot sudraba medaļas. Meitenes piekāpās Limbažu ģimnāzijas komandai , arī izcīnot sudrabu.

Komandās spēlēja:

- Z.Bondare (vārtsargs), K.Mauliņa, M.Bērza, A.Ozoliņa, K.Gūtmane, M.Šņore, Š.Pudova, A.Šņore;

- R.O.Gaigals, A.Kalniņš (vārtsargs), K.Bērziņš, A.Andže, A.J.Mauliņš, R.M.Keišs, D.Medvedevs, E.J.Pūle.

6.-7.klašu zēnu komandai neizdevās pieveikt pretiniekus no Limbažu ģimnāzijas, Limbažu 3.vidusskolas un Alojas. Bet centība bija un pārliecība, ka nākamgad veiksies labāk.

Meiteņu komanda spēja uzvarēt Limbažu ģimnāzijas komandu pēcspēles metienos, jo Betija bija kā „mūris” vārtos un Dace mācēja „viegli” apmānīt vārtsargu. Meitenes izcīnīja bronzas medaļas.

Komandā spēlēja: B.Āboltiņa (vārtsargs), D.Ozoliņa, A.Sarkisjana, P.Kola, M.L.Trezune, T.Kalniņa, L.Lavrenova, S.Malofeja, I.Rudzīte.

G.Kozlovskis, N.Priede, M.Magone, E.K.Zvejnieks, M.R.Bondars, J.V.Gaigals, J.Krūmiņš, E.Pavlovskis, V.Turkovs (vārtsargs).

Līdzi juta sporta skolotāja Mārīte un viņas palīgs Rūdis Otomārs Gaigals

Teicami sekretāres pienākumus veica Jolanta Ķuze

Foto no sacensībām skatīt šeit... un šeit...