Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir klāt!
01.12.2017

Description: Attēlu rezultāti vaicājumam “ekoskolas logo”Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir klāt!

Ar vēja spārniem lido adventes laiks, Ziemassvētku gaidīšanas laiks. Tieši ar krītošajām sniega pārslām šī laika burvību var sajust arī Liepupes vidusskolā.

Daudzos mācību kabinetos notiek rosība – „Saldumu darbnīca”, „Ziemassvētku rotājumu darbnīca”, priekšnesumu gatavošana.

5. – 8.klašu meitenes veidoja adventes vainaga dekorācijas no otrreiz pārstrādātā kartona, dziju diegiem un dabas materiāliem „Ziemassvētku rotājumu darbnīcā”, ko vadīja mājturības skolotāja Sandra Vergina, bet meiteņu māmiņas palīdzēja ar padomiem.

Skolas saimnieki skolu izrotājuši ar krāsainām gaismiņām. Drīzumā tiks aizdedzinātas svecītes pašu gatavotā Adventes vainagā. Uzsākts skolas rotāšanas darbs – veidotie namiņi, putniņi, koki, lielās un mazās sniega pārsliņas parādīsies skolas logos.

Pirmsskolas un Rūķu nama audzinātājs kopā ar vecākiem veido eglītes un pārsliņas no otrreizējās pārstrādes materiāliem.

Aicinām katru uzburt savu Ziemassvētku sajūtu!

Ekopadome