Labdarības koncerts un tirdziņš skolā
22.12.2017

Liepupes vidusskolā 21. decembrī pēc skolēnu domes iniciatīvas, notika gan labdarības koncerts, gan labdarības tirdziņš. Gaišajā Ziemassvētku laikā skolas bērni aicināja atvērt sirdis un ziedot dzīvnieku patversmei „Labās mājas”. Palīdzēt dzīvniekiem, kurus pievīlis viņu labākais draugs- cilvēks.

Pasākumam ir mazāk materiāla, vairāk audzinoša nozīme: bērniem jāsaprot, ka paņemt mazu, pūkainu kaķēnu, sunīti, kāmīti, zivtiņu mājās- tā ir milzīga atbildība, tās ir rūpes visa dzīvnieka mūža garumā.  Mēs esam atbildīgi par tiem, kurus pieradinām.  Otra mācība- spēt sajust, kā jūtas otrs, just līdzi, pažēlot, dalīties, sadzirdēt.

Visiem kopā labdarības pasākumu laikā mums izdevās saziedot 113,86  eiro, bet 22. XII rītā no bērnudārza grupiņām tika atnesti vēl 11 eiro, ko audzinātājas un mazie bērni bija saziedojuši no savām krājkasītēm.  Bija ģimenes, kuras ziedoja dzīvnieku barību, paldies viņiem!

Gada nogalē jau atkal skolēni dosies uz dzīvnieku patversmi „Labās mājas” , kur nogādās saziedoto. Ja mēs varam sasildīt kaut vienu nosalušu sirdi, jau pasaule kļūst gaišāka un jaukāka, ceram, ka mūsu veltes iepriecinās daudzus patversmes iemītniekus. Būsim atbildīgi arī pret saviem mājas mīluļiem- lai viņiem vienmēr trauciņos barība un dzeramais ūdens, un drauga cilvēka mīlestība un glāsts!

Vairāk fotogrāfijas no pasākuma skatīt šeit...