Jauna trenažieru zāle Liepupes pamatskolā

Jauna trenažieru zāle Liepupes pamatskolā

28.septembrī Liepupes pamatskolā svinīgi tika atklāta jaunā trenažieru zāle. Jaunie trenažieri tika sagādāti par saziedotiem līdzekļiem projektā „Trenažieru zāles renesanse Liepupes vidusskolā”, ko organizēja nodibinājums Limbažu fonds. Ziedotāju aplī Salacgrīvā tika saziedoti 741 eiro un iegādāti: regulējams fitnesa sols, eliptiskais velo trenažieris, steperis, saliekamās hanteles, vinila hanteles, 2 vingrošanas paklāji. Tika nopirktas detaļas un atjaunoti vecie trenažieru rīki, kas iegādāti 2005.gadā,  izmantojot projekta līdzekļus Liepupes pagasta iedzīvotājiem aktīvai brīvā laika pavadīšanai un veselības uzlabošanai. Skolas bijusī absolvente Daniela Dzjamko dāvināja skolai trenažieri vēdera muskulatūras stiprināšanai.

Aktīvi projektā iesaistījās skolas darbinieki: Andris Baumanis un Indulis Krūmiņš veica skaistu telpu remontu, Maija Vilde un Ineta Papiņa atjaunoja saplēstās trenažieru detaļas, bet 8.klases jaunieši, cītīgi pētot tehniskās shēmas, uzstādīja jaunos trenažierus.

Paldies visiem, kuri  ziedoja līdzekļus jaunā aprīkojuma sagādāšanai!

Šobrīd jauno trenažieru zāli aktīvi izmanto skolēni pēc stundām, bet atjaunotos rīkus izmanto arī Liepupes pagasta sportisti. Lai gan projekts ir noslēdzies, taču mēs turpinām darbu trenažieru zāles uzlabošanā un jaunu rīku iegādē. Mūsu sapnis ir iegādāties skrejceliņa trenažieri.

Projekta „Trenažieru zāles renesanse Liepupes vidusskolā” koordinatore Ira Janiša