MŪSU VOLEJBOLISTES - SUDRABA MEDAĻNIECES VALSTĪ

MŪSU VOLEJBOLISTES - SUDRABA MEDAĻNIECES VALSTĪ

Ar finālsacensībām Limbažos 16. un 17. novembrī, savu dalību Latvijas volejbola federācijas “Kausa izcīņā” noslēdza arī U-14 (2005.g. dz. un jaunākas meitenes). Par 1.-6. vietu cīņai gatavas bija volejbolistes no Madonas, Aizkraukles, Daugavpils, 2 komandas no Rīgas volejbola skolas un limbažnieces.

Visas komandas bija spēkos ļoti līdzīgas, tāpēc arī gandrīz visas spēles noslēdzās 3. Setos (šīs meitenes spēlē līdz 2 setu uzvarai).

Pirmā spēle mūsu meitenēm bija ar Madonas vienaudzēm, spēle ļoti nervoza, bet rezultātā laimīga uzvara ar 2:0. Nākamā spēle ar vienu no Rīgas komandām, arī šajā spēlē bijām pārākas, uzvara ar 2:1. Pirmās dienas spēles noslēdzām ar cīņu pret ambiciozo Aizkraukles sporta skolas komandu: ļoti sīvā cīņā tomēr izdevās uzvarēt ar 2:1.

Otrajā dienā stājāmies pretī Daugavpils meitenēm, un arī uzvara ar 2:1.

Pat nespējām pašas noticēt, bet pēdējā spēle pret otru Rīgas komandu bija cīņa par zeltu un kausu. Mums nebija neviens zaudējums un arī rīdziniecēm neviens.

Meitenes bija ļoti mobilizējušās un tik ļoti gribējās izcīnīt kausu, ka pirmo setu itin viegli noslēdzām savā labā, otrajā setā, kā pa celmiem, dažas kļūdiņas un zaudējums.

Trešais: izšķirošais sets - būt vai nebūt. Rezultāts mainījās gan vienai komandai par labu, gan otrai, taču seta izskaņā ļoti sāpīgs zaudējums 14:16, tomēr nācās piekāpties Spēcīgajai Rīgas volejbola skolas komandai. Tātad Latvijas volejbola federācijas “Kausa izcīņā” Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolas meitenes izcīnīja sudraba medaļas.

Komandā spēlēja : Tīna Graudiņa, Emīlija Rudzīte, Adriana Trušinska, Justīne Semjonova, Agija Zeiļuka, Betija Āboltiņa, Anete Kalniņa, Dace Ozoliņa un Amanda Sarkisjana. Paldies meitenēm par cīņassparu un pozitīvām emocijām, ko sagādāja savām trenerēm Intai Mežgailei un Mārītei Sakārnei, gan sporta skolas vadībai, gan saviem vecākiem, gan skatītājiem.

Sporta skolotāja Mārīte