TAUTAS BUMBA MAZO SKOLU GRUPĀ

TAUTAS BUMBA MAZO SKOLU GRUPĀ

5.decembrī Umurgas pamatskola pulcēja meitenes un zēnus 2008.g.dzimuši un jaunākus uz Tautas bumbas sacensībām. Sacentās 5 meiteņu un 6 zēnu komandas. Mūsu meitenes pārliecinoši uzvarēja Viļķenes, Pāles, Vidrižu un Umurgas komandas un izcīnīja ZELTA medaļas.

Komandā spēlēja: L.Švagre, L.Pavlovska, K.B.Sprudzāne, K.Pavāre, M.Vizule, E.Zīmele un P.M.Bušmane.

Zēnu komandas bija sadalītas 2 apsakšgrupās. Savā apakšgrupā zēni uzvarēja abas komandas- Viļķenes un Vidrižu. Finālā, cīņā par 1.vietu pret Umurgas zēniem, mazliet pietrūka veiksmes. Arī SUDRABA medaļas ir godam izcīnītas.

Komandā spēlēja: P.Pīpkalējs, D.Gricāns, D.Lagzda, M.Krastiņš, P.P.Pūle, A.Blažēvics, L.Folkmans, A.Zaļmežs.

Meiteņu komanda izcīnīja tiesības startēt Vidzemes reģionu sacensībās! Apsveicam!

Līdzi juta sporta skolotāja Mārīte