Aizvadīts ikgadējais "RUDENS KROSS 2020"

Aizvadīts ikgadējais "RUDENS KROSS 2020"

Š.g. 6. oktobrī tika aizvadītas Limbažu, Salacgrīvas un Alojas novadu vispārizglītojošās skolu sacensības Rudens krosa Lāņos.

Pasākumā piedalījās skolēni no Limbažu Valsts ģimnāzijas, Alojas Ausekļa Vidusskolas, Lādezera pamatskolas, Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskolas, Liepupes pamatskolas, Salacgrīvas vidusskolas , Umurgas pamatskolas un Vidrižu pamatskolas.

Dalībnieku skaitu sastādīja 174 skolēni, 9 vecumu grupās. Lielākā daļa no pasākuma dalībniekiem bija ieradušies no Limbažu Valsts ģimnāzijas.

Pasākuma dienā dalībniekus lutināja patīkami laika apstākļi, pozitīva atmosfēra un kopumā veselīgi pavadīts laiks pie dabas.

No mūsu skolas startēja 9 dalībnieki. Rudenī vēl nepietika laiks īsti sagatavoties, bet skolēni startēja ļoti labi.

Linda Lavrenova ( 2006.g.) savā grupā izcīnīja SUDRABA medaļu.

2009.g.dzim.meitenes:

Elīza Alksne - 8.vieta, Anna Nikola Skuja-11.vieta, Diāna Malofeja-14.vieta

2008.g.dzim. meitenes un zēni:

Leonora Pavlovska- 6.vieta, Keita Betija Sprudzāne- 10.vieta

Daniels Gricāns- 9.vieta, Markuss Krastiņš- 13.vieta, Pēteris Pīpkalējs- 14.vieta

Paldies dalībniekiem par izturību un uz tikšanos pavasarī!

Līdzi juta sporta skolotāja Mārīte