Skolēnu pētījums „Datu apstrāde”

Skolēnu pētījums „Datu apstrāde”

Septembrī, 12 stundu apjomā, 8.klases skolēni veica pētījumu „Datu apstrāde”. Tas bija integrēts temats ģeogrāfijā, matemātikā un datorikā. Temata apguves mērķis: sniegt iespēju patstāvīgi pētnieciskā ceļā attīstīt prasmes darbā ar ticamiem, liela apjoma datiem par klimata pārmaiņu norisi uz Zemes, izmantojot matemātiskās statistikas un digitālās prasmes un rīkus.

Skolēni pētīja gada vidējo temperatūru izmaiņas dažādās vietās uz Zemes laika posmā no 1990.-2020.gadam, aprēķināja statistiskos rādītājus, veica secinājumus par klimata pārmaiņām. Pētījums beidzās ar prezentāciju, kuru vēroja arī 7.klases skolēni.

Paldies 8.klases skolēniem par ieguldīto darbu pētījumā un labajiem rezultātiem , kā arī skolotājiem Gaļinai Mačai, Edmundam Garancim, Aijai Ozolai par pētījuma vadīšanu un Irai Janišai par atbalstu un ieteikumiem.