Sapņo, un tu nebūsi mazs!
14.09.2021

Kad septembrī rudens atvadoties spēlē krāsu simfoniju, Latvijā ir Dzejas dienas, tādējādi atzīmējot latviešu dzejnieka Raiņa dzimšanas dienu. Šajā gadā Dzejas dienu devīze Latvijā ir ‘’Dzeja dzīvo’’, bet kā moto izvēlēta A.Čaka dzejas rinda "Sapņo, un tu nebūsi mazs!".

Arī Liepupes pamatskolas saime no 6.līdz 10.septembrim aizrautīgi iesaistījās radošajā procesā – zālājā skolas priekšā uzplauka pirmsskolēnu un skolēnu veidotas ziedu, augļu un dārzeņu kompozīcijas par godu Dzejas dienām. Audzinātājas kopā ar audzēkņiem pārrunāja Dzejas dienu rašanās vēsturi, lasīja dzejoļus un mudināja bērnus atveidot savas iztēles ainas, emocijas un priekšstatus kompozīcijās.

Aktivitātes pievienotā vērtība: radošuma un sadarbības prasmju veicināšana, prieks par Dzejas dienām, skaistajām krāsām un formām Latvijas dabā, azarts darbošanās laikā un gandarījums par rezultātu.

Visu septembri aicinām dzīvot Dzejas dienu noskaņās, jo tieši dzeja ir tā, kas ļauj dvēselei lidot!

Skolas bibliotekāre Inese Broka