LATVIJAS ČEMPIONĀTS VOLEJBOLĀ U-16 MEITENĒM LIEPUPĒ
13.12.2021

LATVIJAS ČEMPIONĀTS VOLEJBOLĀ

U-16 MEITENĒM LIEPUPĒ

Pēc divu gadu spēļu pārtraukuma, meitenes tikās kā komanda, apvienota ar Limbažu 2006./2007.g.meitenēm. Emocijas bija ļoti pozitīvas un vēlme uzvarēt vēl lielāka, jo spēle mājās ar adresi „VEIXMES”!

Pirmā dienā pretī stājās Gulbenes meitenes ( ar kurām tikāmies Cēsu kausā un zaudējām). Pirmais sets ļoti nedrošs un saspringts, nespējām pa īstam atraisīties un zaudējām 24:26. Otro setu mūsu meiteņu agresīvās serves, veiksmīgie uzbrukumi un stabils bloks atļāva jau izvirzīties 18:13, kad pretinieču meitene guva traumu un nespēja turpināt spēli. Apjukums komandā ļāva mums pabeigt spēli ar uzvaru 3:1

Otrā diena – meitenes emocionāli tika sagatavotas sīvām cīņām pret divām RVS komandām. Pārsteidzoši labi uzsākām pirmo cīņu RVS 2 (N.Lūsis)- viss izdevās un punkti ripoja mūsu labā. Uzvara ar 3: 1. Pret otru RVS 6 (V.Korbuta) komandu atkal iesākām uz „pozitīvās nots”. Pirmais sets – atkal viss izdevās un vinnē. Otrā setā - piekliboja servju uzņemšana un savas serves - zaudēts sets. Priecē, ka meitenes spēj mobilizēties, ejot uz mērķi un spēl uzvarēta 3: 1.

Priecājās meitenes, līdzjutēji, vecāki un galvenais treneres - Mārīte un Inta

Komandā spēlēja: M.L.Trezune, I.Rudzīte, A.Rulle, L.Lavrenova, L.Pavlovska, K. Ķēbere, P.H.Sokolovska

Paldies tiesnešiem-L.S.Dubultei, B.Āboltiņai, P.Kolai.