Ekoskolu organizētā akcija “Silto džemperu diena” Liepupes vidusskolā

Ekoskolu organizētā akcija “Silto džemperu diena” Liepupes vidusskolā

Šajā dienā skolā nedaudz tika samazināta temperatūra telpās, uzvelkot siltāku džemperi un aktīvi kustoties, tādējādi apliecinot atbalstu akcijai. 7. un 9.klases  skolēni pēc mācību stundām organizēja jautrās sporta stafetes sporta zālē, kuras palīdzēja novadīt fiziskās audzināšanas skolotāja Mārīte Sakārne.  Aktivitātē iesaistījās skolēni no 1. – 12.klasei, bija jautri, interesanti un silti.

7. un 9.klases skolēni audzināšanas stundās pētīja klimata izmaiņas Latvijā un pasaulē un veidoja informatīvo materiālu, kas izlikts pie Ekoskolas ziņojumu stenda.

Arī skolas piedāvātās pusdienas bija ļoti garšīgas un bez gaļas! Pārtikas atkritumu arvien samazinās.

„Silto džemperu dienas” akcijas mērķis ir izglītot sabiedrību par klimata pārmaiņām un veicināt videi un klimatam draudzīgākus paradumus.

Taupīsim siltumenerģiju, elektroenerģiju un ēdīsim vietējo pārtiku!

Vairāk bildes no pasākuma skatīt  šeit...

7.klases ekopadome