Uzsākam projektu „Jaunie vides līderi”
06.09.2017

Uzsākam projektu „Jaunie vides līderi”

Projekta, vidusskolēniem un pamatskolu pēdējo klašu skolēniem, “Jaunie vides līderi” laikā, caur aizraujošiem uzdevumiem, izaicinājumiem, asām un zaļām sajūtām mācīsies un “slīpēs” jauno vides līderu prezentāciju sagatavošanas un uzstāšanās prasmes, pasākumu plānošanas un organizēšanas iemaņas, spēju efektīvi “žonglēt” ar faktiem un pārliecinoši iesaistīties debatēs par vides jautājumiem.

Trīs apmācību dienās un pieredzes apmaiņas braucienu laikā komandas iepazīsies viena ar otru, dalīsies pieredzē. Projekta laikā Vidzemes skolu līderu komandām mērķtiecīgi tiks sniegtas zināšanas par aprites ekonomikas, vides aizsardzības jautājumiem un projekta noslēgumā šīs zināšanas vērtēsim pēc sagatavotās prezentācijas, tā atrodot aktīvākos jauniešus/vides līderus, kas piedalīsies dažādu biedrības projektu īstenošanā nākošajos gados. Pirmā tikšanās reize notiks jau 5.septembrī, kas norisināsies poligonā “Daibe”, un aicinām ikvienu sekot līdzi savu skolas biedru gaitām šajā izaicinājumā https://www.facebook.com/jaunievideslideri/.

Liepupes vidusskolas komandā ir pieteikušies 12.klases skolēni:

1.Gita Kerolaina Ercika,

2.Sanija Kaužena,