"Veiksmes", Liepupes pagasts, Limbažu novads, Latvija LV-4023

<< Maijs 2022 >>

FUTBOLS STAICELĒ 23.05.2022

FUTBOLS STAICELĒ

17.maijā Staicelē rosījās futbolisti - gan zēni, gan meitenes ( 2008.g. dzim.). Mūsu 7.klases meitenes - LEONORA, PAULA, KEITA un MARTA ir ļoti azartiskas, gatavas izaicinājumiem. Tika piestrādāts pie spēļu taktikas, dažādiem saspēles trikiem, kā arī trenēts vārtsargs - PAULA.

Pieteikušās 5 komandas. Pirmā spēle pret VIDRIŽU meitenēm likās viegla. Vinnēts ar 8:0. Arī pieveikta tika UMURGAS komanda. Grūtāk veicās pret PĀLES FC un STAICELES komandām, jo pretinieces spēlēja ļoti agresīvi, nesaudzējot mūsu meiteņu kājas. Zaudējums abām komandām ar minimālu rezultātu 1:2.

Prieks par godam izcīnīto 3.vietu novadā bija meitenēm- LEONORAI PAVLOVSKAI, PAULAI MERSEDESAI BUŠMANEI, MARTAI VIZULEI un KEITAI SPRUDZĀNEI.

Meiteņu spēlēm līdzi juta un priecājās sporta skolotāja Mārīte

Foto no spēles skatīt šeit...

Pavasara kross Limbažos 11.05.2022

Pavasara kross Limbažos

10.maijā septiņi “drosmīgie” mērojās izturībā krosa distancēs Limbažu Lielezera trasē.

Pirmo reizi trasē devās EDGARS LIEPIŅŠ (5.klase) un 600m distanci veica 2:45,4 min. Atzinību pelnījušas arī 6.klases skolnieces DIĀNA MALOFEJA un ANNA NIKOLA SKUJA.  Uz goda pjedestāla kāpa 7.klases skolniece LEONORA PAVLOVSKA, saņemot SUDRABA MEDAĻU, 9.klases meitenes ALISE RULLE - SUDRABA MEDAĻU un LINDA LAVRENOVA - BRONZAS MEDAĻU. 8.klases audzēknis ARNIS ĶĒBERIS varonīgi veica 1800m distanci. Paldies visiem krosa dalībniekiem par pozitīvām emocijām, atbildības sajūtu un lepnumu, ka pārstāvējāt Liepupes skolu!

Krosistiem līdzi juta sporta skolotāja Mārīte

“Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2021” noslēguma pasākums 25.04.2022

“Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2021” noslēguma pasākums

20.aprīlī plkst.13.00 sadarbībā ar Liepupes pagasta bibliotēku Liepupes pamatskolas aktu zālē notika LNB lasīšanas veicināšanas programmas “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2021” noslēguma pasākums. Kopumā programmā bija iesaistījušās 859 skolas un bibliotēkas, un 15630 lasītāji. No Liepupes pamatskolas lasītāju pulkam piepulcējās 25 čakli lasītāji, kas pusgada laikā izlasīja attiecīgajā grupā piedāvātās 6 grāmatas, veica uzdevumus darba lapās un iesniedza izvērtējuma anketas, jo rakstniekiem, tulkotājiem, ilustratoriem un izdevējiem ir svarīgi saņemt godīgu lasītāju vērtējumu par savu veikumu.

Bibliotekāre Inese Broka sākumā iepazīstināja ar labāko grāmatu sarakstu katrā vecuma grupā:

5+ grupā

1. vieta – Agnese Vanaga “Pagalma enciklopēdija jeb kas tad tas?”

2. vieta – Juris Zvirgzdiņš “Kapteiņa zirdziņš”

3. vieta – Bens Berants “Bubuļbailes”

9+ grupā

1. vieta – Halina Vdovičenko “36 un 6 kaķi”

2. vieta – Mika Kerenens “Armando”

3. vieta – Ieva Melgalve, Elizabete Lukšo-Ražinska “Emī un Rū. Robota sirds"

11+ grupā

1. vieta – Sāra Penipārkere “Pakss”

2. vieta – Dzintars Tilaks. “Šausmiņa”

3. vieta – Ulfs Starks “Bēguļi”

15+ grupā

1. vieta – Džeina Šteinberga. “Lasītāja”

2. vieta – Dženija Hana “Visiem zēniem, kurus esmu mīlējusi”

3. vieta – Katrīna Randela “Čells, Sofija un Parīzes jumti”

Vecāku žūrija

1.vieta – Laura Vinogradova “Upe”

2.vieta – Delfīne de Vigāna “Lojalitātes”

3.vieta – Kristīne Ulberga “Kariete uz Santjago”

Skolas direktore Arta Rubeze, bibliotekāre Inese Broka un Liepupes bibliotēkas vadītāja Sarmīte Zvīne izsniedza pateicības un ‘’Lasītāja piezīmes’’ čaklajiem Liepupes pamatskolas lasītājiem:

1.klases skolēniem

Lienei Gūtmanei

Kristīnei Berķei

Elīnai Zaļmežai

Pasākumā viesojās skolas teātra pulciņa meitenes, kas iemiesojās dažādos tēlos no izlasītajām grāmatām un uzdeva bērniem jautājumus un mīklas par izlasīto, vadīja interaktīvu spēli.

Sākumskolas mazie dziedātāji skolotājas Solveigas Bokas vadībā nodziedāja dziesmas, kas pasākuma gaisotni darīja vēl priecīgāku.

Pēc pasākuma mājturības kabinetā visus gaidīja direktores sarūpēts salds un garšīgs pārsteigums – kliņģeris!

Paldies par atbalstu un sadarbību skolas direktorei Artai Rubezei, bibliotekārei Sarmītei Zvīnei, klašu audzinātājām Ivetai Matīsai, Agnijai Bronkai, Lienei Gūtmanei, Daigai Krūzei!

Vislielākie ieguvēji, protams, ir paši lasītāji, jo grāmatu lasīšana veido cilvēka personību, paplašina redzesloku, attīsta emocionālo inteliģenci un veicina garīgo izaugsmi.

Uz tikšanos nākamajā gadā! “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2022” grāmatu kolekcija jau apstiprināta!

Skolas bibliotekāre Inese Broka

Foto no pasākuma skatīt šeit...

Robotu testēšana 06.04.2022

Makeblock mBot2 robotu tests

LATVIJAS ČEMPIONĀTS VOLEJBOLĀ U-16 MEITENĒM LIEPUPĒ 13.12.2021

LATVIJAS ČEMPIONĀTS VOLEJBOLĀ

U-16 MEITENĒM LIEPUPĒ

Pēc divu gadu spēļu pārtraukuma, meitenes tikās kā komanda, apvienota ar Limbažu 2006./2007.g.meitenēm. Emocijas bija ļoti pozitīvas un vēlme uzvarēt vēl lielāka, jo spēle mājās ar adresi „VEIXMES”!

Pirmā dienā pretī stājās Gulbenes meitenes ( ar kurām tikāmies Cēsu kausā un zaudējām). Pirmais sets ļoti nedrošs un saspringts, nespējām pa īstam atraisīties un zaudējām 24:26. Otro setu mūsu meiteņu agresīvās serves, veiksmīgie uzbrukumi un stabils bloks atļāva jau izvirzīties 18:13, kad pretinieču meitene guva traumu un nespēja turpināt spēli. Apjukums komandā ļāva mums pabeigt spēli ar uzvaru 3:1

Otrā diena – meitenes emocionāli tika sagatavotas sīvām cīņām pret divām RVS komandām. Pārsteidzoši labi uzsākām pirmo cīņu RVS 2 (N.Lūsis)- viss izdevās un punkti ripoja mūsu labā. Uzvara ar 3: 1. Pret otru RVS 6 (V.Korbuta) komandu atkal iesākām uz „pozitīvās nots”. Pirmais sets – atkal viss izdevās un vinnē. Otrā setā - piekliboja servju uzņemšana un savas serves - zaudēts sets. Priecē, ka meitenes spēj mobilizēties, ejot uz mērķi un spēl uzvarēta 3: 1.

Priecājās meitenes, līdzjutēji, vecāki un galvenais treneres - Mārīte un Inta

Komandā spēlēja: M.L.Trezune, I.Rudzīte, A.Rulle, L.Lavrenova, L.Pavlovska, K. Ķēbere, P.H.Sokolovska

Paldies tiesnešiem-L.S.Dubultei, B.Āboltiņai, P.Kolai.

2022 (4)
2021 (2)