2021

LATVIJAS ČEMPIONĀTS VOLEJBOLĀ U-16 MEITENĒM LIEPUPĒ

LATVIJAS ČEMPIONĀTS VOLEJBOLĀ

U-16 MEITENĒM LIEPUPĒ

Pēc divu gadu spēļu pārtraukuma, meitenes tikās kā komanda, apvienota ar Limbažu 2006./2007.g.meitenēm. Emocijas bija ļoti pozitīvas un vēlme uzvarēt vēl lielāka, jo spēle mājās ar adresi „VEIXMES”!

Pirmā dienā pretī stājās Gulbenes meitenes ( ar kurām tikāmies Cēsu kausā un zaudējām). Pirmais sets ļoti nedrošs un saspringts, nespējām pa īstam atraisīties un zaudējām 24:26. Otro setu mūsu meiteņu agresīvās serves, veiksmīgie uzbrukumi un stabils bloks atļāva jau izvirzīties 18:13, kad pretinieču meitene guva traumu un nespēja turpināt spēli. Apjukums komandā ļāva mums pabeigt spēli ar uzvaru 3:1

Otrā diena – meitenes emocionāli tika sagatavotas sīvām cīņām pret divām RVS komandām. Pārsteidzoši labi uzsākām pirmo cīņu RVS 2 (N.Lūsis)- viss izdevās un punkti ripoja mūsu labā. Uzvara ar 3: 1. Pret otru RVS 6 (V.Korbuta) komandu atkal iesākām uz „pozitīvās nots”. Pirmais sets – atkal viss izdevās un vinnē. Otrā setā - piekliboja servju uzņemšana un savas serves - zaudēts sets. Priecē, ka meitenes spēj mobilizēties, ejot uz mērķi un spēl uzvarēta 3: 1.

Priecājās meitenes, līdzjutēji, vecāki un galvenais treneres - Mārīte un Inta

Komandā spēlēja: M.L.Trezune, I.Rudzīte, A.Rulle, L.Lavrenova, L.Pavlovska, K. Ķēbere, P.H.Sokolovska

Paldies tiesnešiem-L.S.Dubultei, B.Āboltiņai, P.Kolai.

Vairāk bildes skatīt šeit...

Lasīt vairāk...
VOLEJBOLA TURNĪRS "CĒSU KAUSS"

Pēc tik ilgas pauzes, pirmais oficiālais turnīrs Cēsīs. Jau emocionāli meitenes bija noilgojušās pēc spēlēm, emocijām, kopābūšanu.

Spēles bija ļoti līdzvērtīgas un bija jāpacīnās, lai tiktu pie bronzas medaļām.

Limbažu novada kopkomandā spēlēja LINDA LAVRENOVA, ALISE RULLE, IEVA RUDZĪTE un PAULA HANNETE SOKOLOVSKA.

Paldies meitenēm par spēles prieku, gūtām emocijām.

Jau nākamās spēles ir Latvijas volejbola čempionāts 16.un 17.oktobrī.