Katram ir izaugsmes iespēja izcilai nākotnei
katram ir izaugsmes iespēja izcilai nākotnei
katram ir izaugsmes iespēja izcilai nākotnei
katram ir izaugsmes iespēja izcilai nākotnei
Stiprās puses |
Uzlabojamās jomas |
Vācam makulatūru. Vācam un nododam izlietotās baterijas. Kopējot tiek izmantotas papīra abas puses. Skolēni ir izglītoti atkritumu šķirošanas jomā. Ieviests atkritumu šķirošanas paradums – šķirot papīru. |
No savāktām lapām un augiem izveidot komposta kaudzes. |
Enerģija
Kā jau jebkurā sabiedriskā ēkā, arī mūsu skolā tiek patērēts daudz enerģijas. Protams, skolēni tiek mudināti pārraudzīt, lai netiktu lieki tērēta elektrība, bet tik un tā gada kopējā maksa par elektrību ir 12000 eiro. Veicot vides novērtējumu, apsekojām, vai elektrība netiek tērēta telpās, kurās neviens neatrodas, vai elektroierīces tiek izslēgtas, kādā stāvoklī ir labierīcības, vai netek ūdens, vai nav bojātas ūdenstvertnes podiem. Izpētījām, vai siltums neizplūst ārā pa spraugām un atvērtām durvīm.
Stiprās puses |
Uzlabojamās jomas |
Lielākajā daļā telpu elektrība tiek izslēgta, kad tajās neviens neatrodas, bet ne 100%. Skola ir siltināta pirms 14 gadiem. |
Izgatavot atgādinošus uzrakstus, par elektrība taupīšanu. Novērst nekvalitatīvu celtniecības darbu rezultātā gar logiem izveidojušās plaisas, spraugas, pa kurām ieplūst aukstais gaiss. Nomainīt skolas ārdurvis, tās laiž iekšā auksto gaisu. |
Ūdens
Skolā ūdens tiek patērēts daudz, vidēji 1800 m3 naudas izteiksmē gada laikā par ūdens un kanalizācijas izdevumiem skola tērē 5314 eiro. Viena m3 izmaksas 2,95 eur. Skolēniem ir pieejams Sia „Edensprings Latvija ” dzeramais ūdens, kaut gan krāna ūdens ir pietiekami kvalitatīvs, lai to varētu arī dzert. Santehnika skolā ir darba kārtībā, ja kāds pods sāk tecēt vai krāns sāk pilēt, tas nekavējoties tiek salabots.
Stiprās puses |
Uzlabojamās jomas |
Labs kvalitatīvs ūdens. |
Laistīšanai tiek izmantots ūdens no caurulēm, varētu ierīkot lietu ūdens savākšanas cisternas. Izglītojot skolēnus, samazināt patērētā ūdens daudzumu. |
Transports
Skolēni uz skolu dodas dažādos veidos – ar sabiedrisko transportu, ar skolēnu autobusu, ar kājām, vecāki atved ar mašīnu, vai paši atbrauc ar velosipēdu. Pēc veiktā pētījuma, secinājām, ka lielākais skaits skolēnu un darbinieku uz skolu dodas ar skolēnu autobusu. Šogad esam samazinājuši autobusa reisu skaitu, līdz ar to domājot par mazāku vides piesārņojumu. Mūsu vidusskolas īpatnība ir tāda, ka pagasta teritorija ir plaša, līdz ar to bērniem līdz skolai ir jāmēro diezgan garš ceļš, ko ir grūti izdarīt ar kājām, tādēļ ir nepieciešams skolēnu autobuss.
Pie skolas atrodas valsts vietējais ceļš V137. Satiksmes intensitāte nav ļoti liela, bet tik un tā, domājot par skolēnu drošību, pirms skolas ir uzstādītas ātruma ierobežošanas zīmes. Ir plānots ierīkot gājēju un velo celiņu līdz pagasta centram.
Stiprās puses |
Uzlabojamās jomas |
Siltajā laikā liels skolēnu skaits uz skolu dodas ar velosipēdu. Katru gadu, sadarbojoties ar CSDD, skolas telpās ir iespējams nokārtot velosipēda vadītāja apliecību. |
Jāpaplašina velosipēdu novietne, izvietojot stendus. Mudināt tuvāk dzīvojošos bērnus un darbiniekus uz skolu doties ar kājām vai velosipēdu. Mudināt tos, kuri brauc ar personīgo auto, paņemt savā mašīnā vēl kādu līdzbraucēju. Izglītot vecākus, kā pareizi izlaist savu bērnu no automašīna pie skolas vārtiņiem, lai viņam nav jāšķērso ceļš. Autostāvvietas paplašināšana, lai vecāki varētu droši savus mazos pirmsskolas bērnus ievest skolā. |
Veselīgs dzīvesveids
Domājot par veselīgu dzīvesveidu, skola piedalās akcijās „Skolas auglis” un „Skola piens”. Visi bērni ēd pusdienas, brīvpusdienas saņem obligātās pirmsskolas izglītības skolēni, skolēni 1.-4. klasei, kā arī maznodrošināto un trūcīgo ģimeņu bērni. Skolas pusdienas tiek gatavotas ļoti kvalitatīvi un garšīgi, virtuve dārzeņus un augļus iepērk no vietējiem ražotājiem. Cik vien tas ir iespējams, pusdienu gatavošanā tiek izmantoti āboli no skolas ābeļdārza, pie skolas augošās cidonijas, aronijas un upenes. Skolā bērni var paēst brokastis, pusdienas un launagu. Skolā nav kafejnīcas, līdz ar to skolēniem nav iespējas iegādāties neveselīgu pārtiku un našķus. Skolas ēdienkarte tiek izlikta pie ziņojumu dēļiem un tiek publicēta e-klasē. Ēdienkarti apstiprina skolas ārsts.
Domājot par pareizu uzturu, piedalāmies „Putras dienas” projektos, kur skolēnu uzzina gan par pareizu un veselīgu uzturu, gan paši vāra un degustē dažādas putras.
Skolēniem ir pietiekama iespēja izkustēties, skolai ir liela sporta zāle un stadions. Siltā laikā sporta stunda notiek ārā. Pie skolas ir arī volejbola laukums un basketbola laukums, kurš piemērotos laika apstākļos pārtop par slidotavu. Mūsu skolēni regulāri piedalās dažādos sporta pasākumos – Olimpiskā diena, Tūrisma diena Krimalniekos pie jūras, krosi, Olimpiskā Lāpa u.c. Šogad skolā ir pieejama arī veselības vingrošana.
Domājot par skolēnu labklājību, skolā ir iekārtota atpūtas istaba, kurā bērni paši izvēlas veidu, kā atpūsties, citi vienkārši atlaižas sēžammaisos, sēž uz dīvāna, citi klausās mūziku, citi spēlē novusu.
1.-4. klase katru dienu pagarinātās dienas grupā 1 stundu pavada ārā.
Stiprās puses |
Uzlabojamās jomas |
Pusdienu gatavošanā tiek izmantoti vietējie dārzeņi. Dažādas iespējas sportot. Iespēja nokārtot velo tiesības. |
Mudināt skolēnus vairāk iepazīt vietējos dārzeņus un augļus, vairāk tos lietot uzturā. Iesaistīt sporta aktivitātēs tos bērnus, kuri nepiedalās nevienā sporta pulciņā. Iesaistīt visus skolēnus velo braukšanas dienā. |
Skolas vide un apkārtne
Skolas vide ir tīra un sakopta. Skolai apkārt ir 5,2 hektāru labiekāŗtota teritorija, kura bagātīgi apstādīta ar košumkrūmiem un kokiem, daudzgadīgajām puķēm. Ir plašs ābeļu dārzs, cidonijas, aronijas, upenes un plūmes. Svaigo gaisu nodrošina netālu esošā jūra un priežu audzes.
Skolas teritorija ir daļēji iežogota, tajā atrodas gan sporta laukumi, gan 2 rotaļlaukumi. Mazais rotaļlaukums ir vēl papildus iežogots, lai pirmsskolas bērni tur justos droši. Gan pirmsskolas, gan skolas bērni daudz laika pavada svaigā gaisā- sporta stundas, pagarinātās dienas grupas laikā, pastaigas, vērojumi dabā.
Veicot apkārtnes izvērtējumu, skolēni neatrada nevienu zemē nomestu atkritumu. Skolēni un skolotāji, uzturoties telpās, velk maiņas apavus.
Skolas iekštelpas tiek intensīvi noslogotas, tāpēc regulāri tiek vēdinātas, veikta mitrā uzkopšana. Skolas ēka ir celta 1981. gadā ar gaišiem, lieliem logiem, plašam telpām.
Katru gadu iesaistāmies Lielajā talkā, kad vācam atkritumus Liepupes pagastā un LVM, kā arī sakopjam Liepupes pilskalna teritoriju, palīdzam sakopt Liepupes muižas apkārtni, baznīcas dārzu un Minhauzena muzeja teritoriju.
Skolas teritorijā ir lapene, kurā siltā laikā tiek vadītas mācību stundas, netālu atrodas Liepupes ezers, uz kuru pastaigā pētīt pīles un gulbjus dodas pirmsskolas un sākumskolas bērni. Liepupes ezers tiek izmantots supošanas dienā, kad skolēni pieredzējuša instruktora uzraudzībā varēja vizināties ar Sup dēļiem.
Stiprās puses |
Uzlabojamās jomas |
Sakopta, tīra vide. |
Mudināt skolēnus vairāk iesaistīties vides sakopšanā, rudenī lapu grābšanā. Skolas telpu tīrīšanā izmantot ekoloģiskos tīrīšanas līdzekļus un mikrošķiedras lupatiņas. |
Mežs
Pie Liepupes vidusskola atrodas parks, kuru sāka ierīkot pirms 35 gadiem, kad uzcēla skolu. Skolas parkā un apkārtējā teritorijā aug ozoli, liepas, bērzi, kļavas, pīlādži, egles, priedes un citi koki un krūmi. Pie skolas katru gadu tiek stādīti jauni koki un krūmi. Šogad iestādīja 5 hortenzijas.
Liepupes vidusskola jau 7 gadu iesaistās LVM organizētajā mammadaba meistarklasē „Izzini mežu”. Skolēni dodas mežu izzinošās ekskursijās, gatavo putnu būrus, stāda mežu, vāc atkritumus mežā.
Stiprās puses |
Uzlabojamās jomas |
Pie skolas ir skaisti sakopta teritorija ar koku un krūmu stādījumiem. |
Pie kokiem un krūmiem izlikt nosaukumus, lai skolēni varētu iemācīties koku nosaukumus. Visām klasēm iesaistīties mammadaba meistarklasē. |
Klimata pārmaiņas
Lielākā daļa skolēnu uz skolu dodas ar skolas autobusu. Tā kā pagasta teritorija ir diezgan plaša, autobuss veic no rīta vienu reisu, bet pēcpusdienā divus reisus. Pagājušogad pēcpusdienās autobuss veica 3 reisus, šogad esam saplānojuši mācību stundas un ārpusstundu nodarbības tā, lai samazinātu šo reisu skaitu.
Skolas virtuve dārzeņus iepērk no vietējiem tirgotājiem, līdz ar to pārtika piegāde no tuvākā apkārtnes ir videi draudzīgāka.
Mudinām skolēnus sporta tērpu pārnēsāšanai izmantot vai nu auduma maisiņus, vai tam paredzētas somas.
Stiprās puses |
Uzlabojamās jomas |
Pārdomājot atsevišķas darbības, samazinām kaitīgo auto atgāzu ieplūšanu gaisā. |
Informēt skolēnus, kā samazināt kaitīgo gāzu ieplūšanu atmosfērā (nelietot pūšamos dezodorantus, nepūst matu laku u.c.). Rīkot informatīvas kampaņas, lai vērstu skolēnu uzmanību par klimata pārmaiņām. |
26.septembrī Liepupes vidusskolas 1.-4. klašu skolēni kopā ar Dabas aizsardzības pārvaldes Ziemeļvidzemes vides izglītības centra vadītāju Intu Somu un vecāko vides inspektoru Guntaru Viļļu veca interesantus uzdevumus, lai dabā mācītos un iegūtu jaunas zināšanas.
1.un 2. klases bērni, kopā ar Intu Somu, nostiprināja esošās un ieguva jaunas zināšanas par kokiem - ozolu, liepu un bērzu.
Nodarbību beidzot, visi zīmēja ar krāsainām koku lapām. Bērniem prieks un izbrīna par lapu dāvāto krāsu.
3.un 4.klases skolēni noskaidroja , kas ietekmē gaisa kvalitāti un, ka ķērpji dabā ir rādītājs gaisa kvalitātei. Pētot ķērpjus skolas apkārtnē skolēni secināja, ka gaiss, ko elpojam, ir tīrs.
Visiem prieks par interesantajām nodarbībām un gūtajām zināšanām. Paldies Intai Somai!
Inese Eglīte
Vairāk bildes skatīt šeit ...
Lasīt vairāk...
Šogad Rīgas Zooloģiskais dārzs aicināja skolēnus piedalīties ozolzīļu vākšanas akcijā Zoozīļuks 2016. Noskaidrojām, ka ar ozolzīlēm mielojas brieži, žirafes, brūnais lācis, dažādi grauzēji, bet ar svaigiem ozolu dzinumiem dažādi kukaiņi. Dabaszinību pulciņa dalībnieki nolēma palīdzēt Zooloģiskajam dārzam vākt krājumus ziemai. Pēc stundām ne tikai dabaszinību pulciņa dalībnieki, bet arī citi sākumskolas skolēni devās lasīt zīles pie skolas parkā augošajiem ozoliem. Bija arī skolēni, kuri iesaistīja ģimeni un atnesa uz skolu zīles. Liels paldies Zanei (3. klase), Kristiānai (2. klase), Artūram (1. klase), Paulai (4. klase), Agnim (1. klase), Arnim (3. klase), Gabrielam (2. klase).
Visi kopā savācām 146 kg ozolzīļu.
Daiga Krūze, dabaszinību pulciņa vadītāja
Vairāks bildes skatīt šeit ...
Lasīt vairāk...
2015. gadā dabaszinību pulciņš piedalījās projektu konkursā, kurā saņēma 500 dāvinājumu no AS "Latvijas valsts meži".
Jūnijā pulciņa dalībnieki devās ekskursijā uz dabas parku Tērvetē, kur izpētīts tika Rūķu mežs, Pasaku mežs, uzkāpts skatu tornī, apgūtas zinības īpaši izveidotajā Zaļajā klasē, kur tika izstaigāta Meža draugu un nedraugu taka.
Septembrī SIA "Kokaudzētavā Baltezers" par projekta naudu iegādājās 5 dažādu šķirņu hortenzijas (3 skarainās hortenzijas un 2 robainās hortenzijas). 26. septembrī dabaszinību pulciņa dalībnieki pie skolas stādīja hortenzijas. Mārim, Uģim un Arnim bija visgrūtākais darbs - rakt bedrītes. Pārējie skolēni, skolotāja un Sintijas vecāki sagatavoja zemi un stādīja krūmus. Visiem bija prieks par savu darbu.
Daiga Krūze, dabaszinību pulciņa vadītāja
Vairāk bildes skatīt šeit...
Lasīt vairāk...
Putras programmas realizācija
5.klasē.
10.oktobrī pasaulē svin Starptautisko putras dienu. Turpinot tradīciju, arī 5.klase iesaistījās veselīga dzīves veida realizācijā un popularizēšanā. Mājturības stundās kopā ar skolotāju Sandru Verginu tika meklētas garšīgāko putru receptes. Kaut gan putras no rītiem regulāri ēda tikai nedaudzi, pēc interesantajām prezentācijām un konkursiņiem, kā arī gardajām graudaugu dāvaniņām audzināšanas stundās, domas daudziem mainījās.Putras programas realizācijas laikā iepazināmies ar profesora Grauda 5 svarīgākajiem faktoriem par graudiem un uzzinājām, kāpēc graudaugi ir jāēd katru dienu. Aktīvākie un zinošākie izrādījās Emīls un Miks, arī Betijai un Alīsijai graudaugi nav sveši. Artūrs apgalvoja, ka putru varētu pagatavot viens pats, jo kūkas jau cep. Amanda savu putras pagatavošanu uzņēma video klipā.
Klases audzinātāja: Rita Gulbe
Esam teicami
apguvuši Putras stundu un kļuvuši par pilntiesīgiem putras vēstnešiem savām
ģimenēm, draugiem un paziņām.
Lasīt vairāk...
Liepupes mazpulcēni aizvadījuši darbīgu un interesantu vasaru. Projektu ietvaros audzēti truši, kartupeļi, paprika, ķirbji, gurķi, facēlija, pat runājošie akmeņi un karaliskā palma, kā ari vākti ārstniecības augi. Bez projektu īstenošanas veikti arī daudzi citi derīgi un vajadzīgi darbiņi gan pašu sētās, gan ārpus tām.
Arnis un Jānis startēja prestižajā ZM konkursa Sējējs-2016 nominācijā Rītdienas sējējs- mazpulka dalībnieks un savu mazpulkos paveikto prezentēja 5 cilvēku komisijai, kura 11. jūlija pievakarē ieradās pie puišiem mājās, lai iepazītos ar viņu darbu.
Mazpulka meitenes piedalījās Vislatvijas mazpulku nometnē Visu daru es ar prieku!, kas no 18.līdz 22. jūlijam notika Talsu novada Valdemārpilī.
Ieva, Jolanta un Laura apguva zināšanas kartupeļu audzēšanā un novērojumu veikšanā Agroresursu un Ekonomikas institūta Priekuļu pētniecības centrā, kur prezentēja savu paveikto Kartupeļu audzēšanas projektā un iepazinās ar izmēģinājumiem gan ar kartupeļiem, gan graudaugiem, gan rapšiem.
Iedvesmoti jauniem darbiem mazpulka dalībnieki 4. septembra pievakarē atgriezās no K. Ulmaņa 139. dzimšanas dienas atceres pasākuma viņa dzimtajās mājās Pikšās Dobeles novada Bērzes pagastā. Tieši K. Ulmanis atveda ideju par mazpulku darbību no Amerikas un pēc viņa iniciatīvas tika nodibināts pirmais mazpulks Ezerē tālajā 1929. gadā. Liepupes mazpulcēni šajā pasākumā piedalījās pirmo reizi.Uz pasākumu līdzi ņēmām rudens ziedus, lai ar pārējiem 100 mazpulcēniem, viņu vadītājiem un atbalstītājiem veidotu kopīgu dāvanu- ziedu paklāju, šoreiz gudrības simbola- Pūces formā.
Lasīt vairāk...
Velodiena.
Csdd rīkotajās velobraucēju sacensībās no Liepupes vidusskolas piedalījās komanda Turbo 4.klases skolēni Kevins Petrokaitis, Alīsija Medvedeva, Emīls Zvejnieks, Betija Āboltiņa.
Tajās sacentās 18 komandas no apkārtējām skolām, kopumā ap 70 dalībnieku, kas startēja 4 grupās. Sacensības sastāvēja no 5 posmiem. Mūsu komanda sāka ar ceļu satiksmes noteikumu pārzināšanu, tad devās pirmajā braukšanas trasē. Sekoja velosipēda uzbūves pārbaude, jautājumi par pirmās palīdzības sniegšanu, bet noslēgumā atkal braukšana trasē ar citiem braukšanas elementiem.
Gaidot savu pārbaudes kārtu, skolēni laiku izmantoja lietderīgi, iepazīstot Limbažu bibliotēkas jauno ēku. Te apmeklētājiem šonedēļ ir piedāvājums piedalīties orientēšanās spēlē starp bibliotēkas plauktiem un grāmatām. Aplūkojām arī izstādes un izmantojām interneta iespējas.
Izmantojām arī iespēju veiklības sacensībās iejusties ugunsdzēsēja lomā. Interesanti , bet ne viegli bija ietērpties ugunsdzēsēja apģērbā un izjust brīdi no šī atbildīgā darba.
Pārdomu mirklī pirms apbalvošanas skolēni secināja, ka, lai gan diena bijusi tik gara, ir gandarījums par dažādajām aktivitātēm, iespēju pārbaudīt savus spēkus un papildināt zināšanas. Dāvanā saņemtie krekliņi rosinās būt drošiem un prasmīgiem velobraucējiem arī ikdienā. Velodienas interesantie brīži redzami fotogalerijā.
Sandra Zaķe
Lasīt vairāk...
Liepupes vidusskola aicina sasildīt pasauli ar labestību
Marts Liepupes vidusskolā aizvadīts plānojot un īstenojot pasākumus, lai sniegtu palīdzību tiem, kam tas visvairāk nepieciešams, vairotu pasaulē prieku un labestību.
Kā jau esam informējuši iepriekš, trīs novadu vidusskolas – Krimuldas, Liepupes un Staiceles, iesaistījušās nodibinājuma “Limbažu fonds” un “Valmieras novada fonds” EEZ finanšu instrumenta līdzfinansēta sadarbības projekta pasākumā "Brīvprātīgais darbs - tavs veiksmes pakāpiens". Pasākuma ietvaros tiek veidota sadarbība ar izglītības iestādēm, aicinot skolēnus, pedagogus un vecākus iesaistīties dažādās labdarības iniciatīvās, tādejādi veicinot labdarības kustības attīstību sabiedrībā.
Labo darbu mēnesis iesākās ar Liepupes vidusskolas lasīšanas pulciņa un 4.klases skolēnu skolotājas Sandras Zaķes vadībā iestudēto teātra izrādi „Vilks, kurš izvēlās no grāmatas”, kas tika parādīta pirmsskolas bērniem. Pēc izrādes lielie skolēni mazajiem bija sagatavojuši jautru izpriecu, mācot un ļaujot pašiem pamēģināt triku - ar rokām veidot ziepju burbuļus.
Skolēni un pedagogi kopā pavadīja jaukus brīžus. Lielie bērni bija gandarīti, ka sagādājuši prieku mazajiem, mazie bērni teica paldies par interesanto teātra izrādi un iespēju piedzīvot īstus burvju trikus.
Plašu vietējās sabiedrības atsaucību guva pirms Lieldienām organizētais labdarības pasākums, kura mērķis bija vākt ziedojumus Juglas dzīvnieku patversmei „Labās mājas”.
Pasākuma dalībniekus ar dziesmām priecēja Solveigas Bokas skolēnu un mazo trīsgadnieku ansamblis, zēnu ansamblis un skolas koris, Jāņa Trezuna 3 vecuma grupu dejotāji un Veltas Ločmeles dziedāšanas un mūzikas pulciņu dalībnieki. Interesantu skeču par to, kā ēzelītis Ī-Ā ieguva sekotājus bija uzveduši 12. klases jaunieši. Visu vadīja teātra skolotāja Inese Broka, kura mudināja dalīties ar sirds siltumu, ieklausīties citu vajadzībās, pat ja lūdzējs ir kaķītis, sunītis.
Ar savu dāsno ziedojumu pārējos koncerta apmeklētājus atbalstīt Juglas patversmi mudināja vietējā iedzīvotāja, uzņēmēja un Salacgrīvas novada domes deputāte Lija Jokste, „Kuivižu enkura” vadītāja Ilona Trēziņa, biedrības „Veixsmes” pārstāvis Aleksandrs Pavlovskis un daudzi citi skolas labvēļi un atbalstītāji.
Turpat loterijā ikvienam bija iespēja par 1 EUR laimēt Liepupes vidusskolas un Salacgrīvas mākslas skolas audzēkņu darinātos Lieldienu suvenīrus – koka olas, dekoratīvas ligzdiņas, keramikas suvenīrus u.c.
Kopumā loterijā un ziedojumos iegūta iespaidīga naudas summa - 233 EUR, kas kopā ar saziedotajām segām, kartonu un makulatūru nu jau nogādāti suņu patversmei “Labās mājas”.
Ziedojumu vākšanas akcija bija apvienota ar Lieldienu atzīmēšanu. Pēc koncerta skolas pagalmā bija rosība gluži kā bišu stropā. Skola bija nodrošinājusi, lai ikviens varētu nokrāsot savu Lieldienu olu. Tās tika vārītas lielā čuguna katlā. Notika olu kaujas un ripināšanas sacensības, stafetes, rotaļas un dejas.
Skolas direktore Arta Rubeze norāda, ka liels prieks ir par saņemtajiem atzinīgajiem vārdiem un pasākuma dalībnieku un apmeklētāju izrādīto gandarījumu. A.Rubeze teic: “Mēs aicinājām ikvienu piedalīties pasākumā un dalīties ar savu sirds siltumu. Tas reizēm ir vairāk kā materiālais atbalsts.” Viņa atzīst: “Prieks bija, ka ielūgumam atsaucās skolas pedagogi - seniori, kuri nu ir pelnītā atpūtā - Marija Šakele un Žanis Andže. Liels paldies skolēnu ģimenēm, kuras apmeklēja koncertu!”
Labie darbi turpināsies arī aprīlī, kad akcijā “Kas man par mazu” 11.klases skolēni pieņems ziedojumus, piemēram, slidas, slēpes, zābakus u.c. lietas, kas vēl ir gana labas, taču pašiem kļuvušas par mazām. Tās tiks sakārtotas, sašķirotas un nogādātas pie jaunajiem īpašniekiem ar Liepupes pagasta sociālās darbinieces Līvijas Bērziņas palīdzību.
Informāciju sagatavoja
Anna Siliņa
Nodibinājuma “Limbažu fonds”
Projekta vadītājas asistente
Lasīt vairāk...
Arhīvs
2022 (1) 2021 (1) 2020 (5) 2019 (9) 2018 (23) 2017 (32) 2016 (13) |