SPORTA - ADAPTĀCIJAS DIENA KRIMALNIEKOS
17.09.2024

SPORTA - ADAPTĀCIJAS DIENA KRIMALNIEKOS

Kad sagaidīta un aizvadīta Zinību diena, seko sporta - adaptācijas diena Krimalniekos.

4.septembra diena solījās un vienkārši bija saulainākā un karstākā diena. Autobuss saveda liepupiešus uz jūras krastu, kur skolēni iesāka veidot smilšu skulptūras par tēmu “OLIMPISKĀS SPĒLES”.

Mūsu spēles sākās ar direktores vēlējumu visiem kopīgi, draudzīgi pavadīt kopā laiku. Sporta skolotājas Mārīte un Iveta iepazīstināja ar aktivitāšu tiesnešiem - 9 klašu skolēniem (tradicionāli to veic katru gadu) un skolotājiem - tiesnešiem (Sk.Gaļina, sk. Edmunds).

Pa klašu grupām skolēni veica 3 interesantas stafetes. Pēc tam skolēni spēkojās tautas bumbā, medniekos un pīlēs, futbolā,  virves vilkšanā, škēpa mešanā tālumā, šautriņu mešanā, palēcienos ar lecamaukliņu, "bumbiņu kratīšanā", apļu un smilšu maisiņu mešanu mērķī.

Laiks paskrēja vienā mirklī, kad saimnieku mašīna atveda pusdienas- tradicionāli Soļanka un augļi.

Papusdienojuši un daloties ar šodienas emocijām, skolēnus atkal autobuss aizveda mājās.

Paldies skolotājiem (kuri iemūžināja šo dienu), klašu audzinātājiem, īpaši tiesnešiem no 9.klases - Diānai, Elīzai, Ievai, Markusam, Armandam I., Armandam S., Agnim - par atbildību tiesājot aktivitātes.

Paldies saka sporta skolotājas Mārīte un Iveta

Foto no pasākuma