Ekoskolu Rīcības nedēļa „Nē vienreizlietojamiem plastmasas traukiem!”

Ekoskolu Rīcības nedēļa „Nē vienreizlietojamiem plastmasas traukiem!”

No 29.novembra līdz 2.oktobrim skolā notika Rīcības nedēļa, kuras galvenā tēma bija „Nē vienreiz lietojamiem plastmasas traukiem!”

8. un 9.klases skolēni ķīmijas stundās pētīja un izzināja plastmasas īpašības, vienreizlietojamo trauku bīstamību lietot tos atkārtoti, meklēja alternatīvos traukus, kas pagatavoti no papīra, koka, bambusa. Skolēni strādāja grupu darbus, savu veikumu atspoguļoja plakātos, kādu ļaunumu nodara plastmasas atkritumi, kāda ir plastmasas kaitīgā iedarbība uz cilvēku un dzīvnieku veselību, kāda ietekme ir klimata izmaiņām.

Skolā katrā stāvā tika novietoti konteineri, lai visi mēs varētu šķirot atkritumus skolā.

Aicinām šķirot atkritumus mājās un skolas, un ārpusskolas pasākumos, atteikties izmantot vienreizlietojamos plastmasas traukus!

Vairāk bildes skatīt šeit...