Izsakām pateicību
24.02.2015

Izsakām pateicību

Starpnovadu fizikas olimpiādē atzinība 10.klases skolniecei Paulai Gūtmanei (skolotāja Rita Gulbe).

Starpnovadu matemātikas olimpiādē atzinība Rūdim Otomāram Gaigalam (skolotāja Rita Cīrule).

Starpnovadu latviešu valodas un literatūras olimpiādē atzinība 7.klases skolniecei Elvai Paulai Martinsonei (skolotāja Jautrīte Marina Liepiņa).

Salacgrīvas novada skatuves runas konkursā atzinība 7.klases skolniecei Elvai Paulai Martinsonei (skolotāja Jautrīte Marina Liepiņa). Elva Paula Martinsone izvirzīta dalībai Vidzemes novadu konkursā.

Salacgrīvas novada jauno vides pētnieku forumā "Skolēni eksperimentē" Armandam Unguram (5.klase) un Sigurdam Turkovam (7.klase) par darbu "Gumijas gaisa dzinēju un peļu slazdu auto sacensības"  (skolotāja Rita Gulbe) un atzinība Gitai Kerolainei (9.klase) par darbu "Eko kosmētika" (skolotāja Sandra Vergina), Ingusam Mārtiņam Janišam un Arnim Krastiņam (9.klase) par darbu "Dabīgo ziepju pagatavošana" (skolotāja Ira Janiša).

Armanda Ungura un Sigurda Turkova  darbi izvirzīti dalībai Valsts organizētajā jauno vides pētnieku forumā 14.martā Rīgā Latvijas Universitātē Ķīmijas fakultātē.

Salacgrīvas novada vides izziņas spēļu konkursā atzinības 3.klases skolniecēm Dacei Ozoliņai, Amandai Sarkisjanai, Alīsijai Medvedevai, Patrīcijai Kolai un Betijai Āboltiņai par spēli "Vai pazīsti mežu?" (skolotāja Sandra Zaķe), 5.klases skolniecēm Madarai Šņorei un Kristiānai Mauliņai par domino spēli "Īpaši aizsargājami Latvijas putni"  (skolotāja Rita Cīrule) un 8.klases skolēniem Annijai Dāboliņai un Pēterim Krastiņam par spēli "Ceļojums vidē" (skolotāja Baiba Mantiņa).