Izlaidums pirmsskolā
05.06.2014

Izlaidums pirmsskolā

Mazie putnēni ilgi ligzdā nesēž. Tiklīdz tie ir mazliet paaugušies, viņi sāk vicināt spārniņus un gatavojas lidojumam. Tā arī pie mums ik gadu notiek mazuļu izlidošana, ko saucam par izlaidumu.

Šogad tas notika 28.maijā. Savu ligzdu gatavojās atstāt 12 pirmsskolnieki. Visi viņi pastāstīja klātesošajiem, cik gatavi ir savam pirmajam lidojumam.

Viņi rādīja savas apgūtās prasmes un iemaņas runāt, dziedāt un dejot prasmē. Šajos svētkos katrs domāja par māmiņu un tēti, kuri palīdzēja izaugt lieliem. Iebrida bērnības atmiņu pļavā un kopīgi atcerējās savas bērnības 7 gadiņus.

Lai dotos uz skolu, tika sakrāmēta ceļa soma, kurā ielikām draugu smieklus, rotaļas un iegūtās zināšanas. Skola būs tā vieta, kur meklēsim jaunus brīnumus un jaunus piedzīvojumus.

Kopā ar mums svētkos bija skolas direktore, kura sveica visus 12 pirmsskolniekus ar veiksmīgu obligātās apmācības programmas apguvi, dāvinot katram grāmatu.

Tā kā 6-gadīgās grupas bērni bija aktīvi mākslas skolas apmeklētāji, tad viņus šajā dienā bija ieradusies sveikt mākslas skolas skolotāja Baiba.

Kopā ar mums svētkos bija arī "Rūķu nama" mazuļi ar skolotāju Mariku un auklīti Veltiņu. Viņi saviem draugiem bija sarūpējuši skanīgas dziesmas un ziedu pušķīšus.

Mūs sveica arī 5-gadīgās grupas bērni ar skolotāju Ramonu, dāvinot katram bērnam un skolotājai pašgatavotus tauriņus.

Skolotāja Inese pateicās vecākiem par atbalstu, jo tikai kopā varēja paveikt to, kas ir sasniegts. Paldies tika teikts visiem kolēģiem, kuri strādāja ar šiem bērniem.

Mazajiem putnēniem pirms došanās ceļā tika novēlēta silta, saulaina un prieka pilna vasara. Bet uz putna bērniem nāciet paskatīties rudenī, jo "Cāļus taču skaita rudenī!".