Mātes dienas koncerts pirmsskolā
17.05.2016

Mātes dienas koncerts pirmsskolā

6. maijā Liepupes vidusskolas mazākie audzēkņi sirsnīgi sveica savus vistuvākos cilvēkus – māmiņas. Skolas aktu zālē starp dzelteniem taureņiem un ābeļziediem priecīgi ieskanējās mazās balstiņas, veltot vismīļākos vārdus, vissirsnīgākos acu skatienus un vislabākās domas savām mammām.

Jau tradicionāli māmiņdienas koncerts ir kā atskats uz padarīto, jo bērni saviem vecākiem, jo, protams, uz māmiņdienas pasākumu bija ieradušies arī tēti, rāda visa gada laikā apgūto – cik izteiksmīgi prot skaitīt dzejoļus un tautas dziesmas, cik skanīgi dziedāt dziesmas un cik veikli lekt deju soli.

Bērni pasākumam gatavojās laicīgi, kad grupiņās tika zīmēti  un darināti māmiņu portreti, audzēti mazie ķirštomātiņi, pīti groziņi un gatavoti apsveikumi.  Mazie ar lielu centību un mīlestību darināja dāvanas māmiņām un gatavojās koncertam, par balvu saņemot, prieku māmiņas acīs.

Lai gan esam paši mazākie, tomēr varam darīt lielas lietas! PALDIES – dalībniekiem, apmeklētājiem, organizatoriem!

Vairāk bildes skatīt šeit

Agnija Bronka