5.klase uzņem nākamos piektklasniekus pamatskolas pulciņā
07.06.2016

5.klase uzņem nākamos piektklasniekus pamatskolas pulciņā

30. maijā 5. klases skolēni aizsāka jaunu skolas tradīciju – nākamo piektklasnieku  svinīga uzņemšana pamatskolēnu vidū.

Lai varētu saņemt apliecinājumu, ka skolēni no sākumskolas drīkst pāriet uz pamatskolu, bija jāizveic dažādi uzdevumi.

Viss sākās ar uzticēšanās treniņu – 4. klases skolēniem tika aizsietas acis, un 5. klases skolēni viņus veda cauri skolai, apstājoties pie dažādiem kabinetiem un uzminot, kurā vietā atrodas. Tālāk bija jāveic dažādi veiklības uzdevumi. Skolēni sadalījās 2 komandās – zēni pret meitenēm, tā kā komandu skaits nebija līdzvērtīgs, tad skolotājai Sandrai Zaķei bija jāpiedalās zēnu komandā. Pirmais uzdevums bija mājturībā – pušķu siešana, otrais bija sportā – veikli jāuzliek galvā ziemas cepure un jāuzvelk rokās ziemas cimdi, no zemes jāpaceļ kastanis un jāiemet spainīti. Nākamais uzdevums bija matemātikā – jāizveido cipari 6 un 9 pašiem no sava ķermeņa. Tālāk sekoja vizuālās mākslas uzdevums – uz asfalta ar krītiņiem jāuzzīmē skolas logo. Vispirms jau jāatceras, kāds ir mūsu skolas logo, šajā gadījumā palīdzēja skolas dienasgrāmatas. Noslēgumā bija sociālo zinību un dabaszinību uzdevums, erudīcijas sacensības  - Ko es zinu par Latviju.

Protams, uzvarēja draudzība. Skolas svinīgajā līnijā ceturtklasnieki saņēma apliecinājumu, ka ir kļuvuši par pilntiesīgiem pamatskolēniem, bet skolotāja Sandra – ka ir teicami sagatavojusi nākamos pamatskolēnus.

Bildes skatīt šeit.

5.klases audzinātāja Agnija Bronka