Zoozīļuks 2016
26.10.2016

Šogad Rīgas Zooloģiskais dārzs aicināja skolēnus piedalīties ozolzīļu vākšanas akcijā „Zoozīļuks 2016”.  Noskaidrojām, ka ar ozolzīlēm mielojas brieži, žirafes, brūnais lācis, dažādi grauzēji, bet ar svaigiem ozolu dzinumiem dažādi kukaiņi. Dabaszinību pulciņa dalībnieki nolēma palīdzēt Zooloģiskajam dārzam vākt krājumus ziemai. Pēc stundām ne tikai dabaszinību pulciņa dalībnieki, bet arī citi sākumskolas skolēni devās lasīt zīles pie skolas parkā augošajiem ozoliem. Bija arī skolēni, kuri  iesaistīja ģimeni un atnesa uz skolu zīles. Liels paldies Zanei (3. klase), Kristiānai (2. klase), Artūram (1. klase),  Paulai (4. klase), Agnim  (1. klase),  Arnim (3. klase),  Gabrielam  (2. klase).

Visi kopā savācām 146 kg ozolzīļu.

Daiga Krūze, dabaszinību pulciņa vadītāja

Vairāks bildes skatīt šeit ...