Roku mazgāšanas diena pirmsskolā
26.10.2016

Mēs visi zinām, cik svarīgi ir mazgāt rokas gan pēc tualetes apmeklējuma, gan pēc spēlēšanās ārā, gan pēc dzīvnieku mīļošanas, gan pirms ēšanas. 21.oktobrī pirmsskolas grupās notika pasākums, kura laikā bērniem tika atgādināts, cik svarīga ir roku mazgāšana.

Skatījāmies pamācošu video, kur Burbulīte cīnījās ar Mikrobu. Lai Mikrobs mūs visus neapdraudētu, Burbulīte mācīja, kā pareizi mazgāt rokas, lai neviens mikrobs nepaliek ne uz plaukstiņām, ne pirkstiņiem. Pēc video noskatīšanās, redzējām izglītojošu multfilmu, kas notiek, ja nemazgā rokas.

Pēc filmiņas noskatīšanās bērni pildīja dažādas darba lapas – paši mazākie krāsoja Burbulīti un Mikrobu, bet 6-gadīgie bērni gan krāsoja jautros tēlus, gan pildīja grūtākus uzdevumus.

Mazgā rokas, lai nesāp puncis!

Pirmsskolas skolotāja Agnija