Ko es guvu no ekskursijas?

Ko es guvu no ekskursijas?

Mēs bijām superīgākajā ekskursijā uz Rīgu (Agnis).

Es guvu pozitīvas emocijas (Pauls).

Es guvu labus iespaidus un uzzināju daudz jauna. Teātris bija baiss. Man patika šautene, kurai bija statīvs (Artūrs).

Izrāde patika no sākuma līdz beigām. Bija interesanti uzzināt ko jaunu, uzzināju dažādus faktus par karu vēsturi (Armands).

Redzēju veco laiku fotogrāfijas, kartes, dokumentus, bruņas, ieročus, kas bija roku darbs (Diāna).

Ekskursijā man patika vislabāk spoks no skapja (Anna).

Izrādē skelets uzvedās dīvaini. Spoks bieži bija mīļš (Lars).

[Teātrī sapratu], ka spoki neko ļaunu negrib (Elīza).

Mēs redzējām izrādē spoku un kara muzejā kara lietas. Man ļoti patika šī ekskursija (Ieva).

Šī ir daļa no 2.klases skolēnu iespaidiem pēc mācību ekskursijas uz Rīgu.

Sākumskolas klases 10.oktobrī apmeklēja izrādi ‘’Kentervilas spoks’’ Leļļu teātrī un Latvijas Kara muzeju.

Otrā un trešā klase aplūkoja muzeja ekspozīciju, gida pavadībā iepazīstot Latvijas  vēsturi, kur  cauri gadsimtiem vijas kara tēma. Ceturtās un pirmās klases bērni muzeja nodarbībā guva lielāku izpratni par bermontiādes jēdzienu.

Abas ekskursijas daļas palīdzēs dziļāk saprast mācību tēmas par Latvijas vēsturi un latviešu folkloru.

2.klases audzinātāja Sandra Zaķe

Fotogrāfijas no ekskursijas ...