Olimpiskā diena 2022. – “100 gadi sportiņā” Limbažos

Olimpiskā diena 2022. – “100 gadi sportiņā” Limbažos

Siltā diena un saule lutināja visus Olimpiskās dienas dalībniekus. Dalībnieku pulcēšanās šogad Parka estrādē. Dalībnieku “iesildīšanu” organizēja SWH dīdžejs ar vingrojuma autoriem Montu un Dināru.

Svinības atklāja Limbažu novada domes vadītājs Dagnis Sraubergs, olimpieši- Kristaps Zaļupe un Edgars Nemme.

Pēc ritmiskā vingrojuma, klašu komandas devas uz savām sacensību vietām un veica 4 dažādas stafetes.

1.klasi ar audzinātāju I. Matīsu pārstāvēja - J.Krastiņš, K.Zaļmeža, E.Škapare, E.Kačevska, S.Ozoliņš.

2.klase (audzinātāja A.Bronka) - J.Bērziņš, U.Ciemiņa, J.Berķe, Dž.Klētniece. IZCĪNIJA 3.VIETU( Balvā saņēma kliņģeri un individuālas balviņas).

3.klase (audzinātāja L.Kukure) - M.Bergšteins, A.Bresis, L.Bruja, A.Gūtmane

4./5.klase (skolotāja D.Krūze) - K.Beļinska, A.Beļinska, E.Stankeviča, M.Šņore, E.Liepiņš.

6.klase (audzinātāja I.Janiša) - D.Malofeja, E.Alksne, A.Skuja, M.Krastiņš. IZCĪNIJA 3.VIETU (balvā kliņģeris un individuālas balviņas).

7.klase (sk. I.Puisāne) - L.Pavlovska, P.Bušmane, K.Sprudzāne, M.Vizule, G.Ozoliņš. IZCĪNĪJA 4.VIETU!

8.klase (audzinātāja I.Broka) - S.Blažēciča, M.Liece, A.Zanders, A.Ķēbers.

9.klase (sk. M.Sakārne) - L.Lavrenova, A.Rulle, I.Rudzīte, P.H.Sokolovska, L.Škapare. IZCĪNIJA 2.VIETU! (Balvā pica un individuālas balvaiņas)

Diena pavadīta gandarīti. Paldies visiem kuri startēja un tiem, kuri mājās līdzi juta.

Sporta skolotāja Mārīte

Bildes no pasākuma skatīt šeit...