2016

<--  1 2 3 4 ...  --> 

Akcija „Esi redzams!”

Akcija „Esi redzams!”

          Decembrī skolā norisinājās akcija „Esi redzams”

Klašu stundās skolēni gatavoja plakātus, kur pierādīja atstarotāju nepieciešamību. Skolēni pievērsa uzmanību detaļām, kur būtu jāpieliek atstarotāji, lai autovadītāji diennakts tumšajā laikā varētu laicīgi pamanīt gājējus.

Pirms izzinošo plakātu veidošanas tika pārrunāti ceļu satiksmes noteikumi, tika skatīti pamācoši video, tika vadītas aktīvas diskusijas. Skolēni pētīja, kuri atstarotāji ir labāki, kuri labāk pamanāmi.

Akcijas laikā skolēni un skolotāji paši gatavoja savu atstarotāju. Katrs varēja radīt savu dizainu, savu vienīgo un neatkārtojamo atstarotāju. Ekoskolas koordinatori novērtēja darbus un labāko darbu autori saņēma atzinības rakstu, bet klases, kuras piedalījās akcijā, saņēma pateicības rakstu par atbildīgu attieksmi pret savu un citu drošību.

Paldies skolēniem par to, ka viņi domā, kā radīt drošāku vidi sev apkārt, kā pasargāt sevi un citus.

Lasīt vairāk...
Pateicļæ½ba
Pateicība

Pateicamies visiem, kuri atbalstīja labdarības tirdziņu, kopā mums izdevās saziedot 110,22 Eur.

Vairāk tirgotāju bija no 1. - 4.klasei, pārējie - aktīvi pircēji.

Paldies arī individuālajiem ziedotājiem!

Nauda tiks iemaksāta ziedojumu kontā ar mērķi ortožu iegādei Elīnai Ozolai. 

Kas nepaspēja ziedot, var ziedot naudu ieskaitot  ziedojumu kontā LV32PARX0002241210025  ar norādi Elīnai Ozolai

 

Vairāk bildes no labdarības tirdziņa skatīt šeit ... 

Lasīt vairāk...
Pateicība!

                              Izsakām pateicību!

Skolotājai Ilonai Trezunei par skolēnu sagatavošanu bioloģijas olimpiādei.

Pateicība 9. Klases skolniecei Elvai Paulai Martinsonei par piedalīšanos bioloģijas olimpiādē.

 

Apsveicam Elvu Paulu Martinsoni ar iegūto 3.vietu olimpiādē!

Lasīt vairāk...
Noslēgušās novada sacensības florbolā


8.novembrī Limbažu sporta hallē norisinājās vidusskolu sacensības florbolā B grupai (8.-9.klase) meitenēm un zēniem. Dalība: 3 zēnu un 3 meiteņu komandas. Komandas līdzīgas un cīņas spraigas.  Mūsu zēniem nepaveicās pēcspēles metienos jeb "bullīšos" pret Limbažu Novada Ģimnāziju un līdzīgā spēlē ar 2:3 zaudēts pret Staiceles puišiem. Kopvērtējumā 3.vieta (Bronzas medaļas) Komandā spēlēja A. Mauliņš, A. Andže, R. Keišs, D. Medvedevs, U. Ķirsis, M.Andreisons, A.Šakels, O. Rožlapa, A.Kalniņš un O. Gaigals. 

Meitenes cīnījās ļoti azartiski un emocionāli. Uzvara 1:0 pret Limbažu novada ģimnāziju, bet zaudējums 0:1 pret Staiceles komandu ievietoja mūsu meitenes 2.vietā (sudraba medaļas). Komandā spēlēja: E.P.Martinsone, B.S.Celmiņa, U.M.Ozoliņa, M. Bērza, K. Mauliņa, Z.Bondare, L. Šņore, A. Šņore, Š.Pudova un I.Baumane.

22.novembrī spēlēja C grupa (6.-7.klase) Šoreiz meitenēm - 3 komandas, zēniem - 6. Šajā grupā spēļu rezultāti lielāki (vai nu aizsardzība vāja, vai vārtsarga kļūdas) Liepupes komandas spēlēm sagatavoja, norādījumus deva, spēļu taktiku izskaidroja gan kapteinis O. Gaigals, gan "treneri" A. Andže un M.Anreisons.

Meitenes pārliecinoši vinnēja gan Limbažu Sākumskolas, gan Staiceles komandas un izcīnīja zelta medaļas. Komandā spēlēja: Z.Bondare, M.Šņore, K.Mauliņa, K.Gūtmane, A.Ozoliņa, D.Ozoliņa.

Zēniem, savā apakšgrupā bija jācīnās pret Limbažu 3. Vidusskolas un Limbažu Sākumskolas 1.komadu. Pārliecinoša uzvara pār Limbažu Sākumskolu, bet nepatīkams zaudējums pret Limbažu 3. Vidusskolas zēniem. Fināla cīņa par 3. Vietu pret Limbažu Sākumskolas 2.komandu. Arī šeit pārliecinoša uzvara un izcīnītas bronzas medaļas. Pateicoties O.Gaigala spēles meistarībai (vienīgais, kurš trenējas florbolu un spēlē arī pa republiku) un sadarbībai komandā tikām pie medaļām.

Vēl komandā spēlēja: K.Bērziņš, O.Gaigals, M.Krūzkops, A.Kalniņš, A. Nipers, I.Dubults, J.Krūmiņš, J.Gaigals, G. Kozlovskis. 

 

Teicami tiesneša pienākumus abos posmos veica Gita Ercika (11.klase) un SK  "Veixmes" florbolists  Ainārs Bērziņš. 

Rezultātus apkopoja sporta skolotāja Mārīte.

Lasīt vairāk...
Pateicība

Izsakām pateicību

pedagogiem Jānim un Ilonai Trezuniem, Ivetai Špūlei, Ramonai Gūtmanei un

2., 4. un 6. klases dejotājiem:

Marijai Luīzei Trezunei,

Katrīnai Ķēberei,

Sintijai Malofejai,

Ievai Rudzītei,

Justīnei Delviņai,

Lindai Lavrenovai,

Betijai Āboltiņai,

Taīdai Kalniņai,

Esterei Latifai Mullai,

Leonorai Pavlovskai,

Emīlam Hasanam Mullam,

Emīlam Pīpkalējam,

Adrianam Šņorem, 

Mārtiņam Bondaram,

Rinaldam Martinsonam,

Gvido Kozlovskim,

Namejam Priedem,

Unai Bušmanei, 

Jānim Valteram Gaigalam

par piedalīšanos Latvijas dzimšanas dienas svētku laikā

deju izrādē  "No zobena saule lēca" Rīgā.

Paldies par kopīgi radītiem svētkiem!

Skolas administrācija

Lasīt vairāk...
Viktorīna sākumskolā


Pēc sirsnīgā svētku koncerta, kur piedalījās visu klašu skolēni, sākumskolas bērni pulcējās otrajā stāvā uz zināšanu pārbaudi par Latvijas dabu, svētkiem un valsts simboliku.

Katra klase izvrzīja 2 pārstāvjus, kas veica uzdevumu rakstiski. Tikmēr pārējie bērni uzdeva un minēja dažādas latviešu tautas mīklas. Balviņu šoreiz saņēma mīklas uzdevējs, jo jautājumu uzdošana vislabāk rosina domāšanu, bet arī visi minētāji noslēgumā tika pie cienasta. Tālāk izlozes kārtībā klašu komandas atbildēja uz jautājumiem par Latviju, katram skolēnam bija iespēja uzstāties.  Visus rezultātus izvērtēja klausītāji, bet punktus saskaitīja 4.klases žūrija. Paldies par darbu Amēlijai, Paulai un Laurai!

Noslēgumā vienojāmies kopīgā dziesmā un rotaļā.

Vairāk bildes skatīt šeit ... 

Lasīt vairāk...
Latvijas dzimšanas dienas svinības pirmsskolā

 

Vai tu zini, kas ir Latvija?
Tā ir zeme, mana dzimtene.
Vai tu zini, kas ir dzimtene?
Tā ir zeme, kur es piedzimu.
Vai tu zini, kā es piedzimu?
Tā kā puķuzirnis uzziedēju māmiņai,
tā kā puķuzirnis apvijos ap tētiņu.

/J.Peters/

                Visu nedēļu pirmsskolas bērni runā par Latviju, par Latvijas simboliem un Latvijas dzimšanas dienu. Bērni zina, kas ir dzimšanas diena, zina, kas ir Latvijas dzimšanas diena. Protams, dzimšanas diena ir jāsvin, tā kā oficiālajā datumā visiem ir brīvdiena, mēs šos svētkus svinējām 17.novembrī.

                Rūķu grupas skolotājas sadedza svecītes, sakārtoja telpu svētkiem un aicināja lielāko grupu bērnus, lai visi kopā pabūtu svinīgajā brīdi. Tika nodziedāta galvenā Latvijas dziesma – himna, liels prieks, ka gandrīz visi bērni zina himnas vārdus un varēja no sirds dziedāt līdzi. Mazie bija sagatavojuši apsveikumus Latvijai – skaitīja tautasdziesmas un dzejoļus, dziedāja dziesmas. 

                Svinīgā pasākuma noslēgumā savu uzruna teica mūsu prezidente jeb skolas direktore Arta Rubeze.

Dzimšanas dienā parasti ēd konfektes, direktore bija sarūpējusi saldumus arī mums. Paldies!

Pirmsskolas skolotāja Agnija

 

Vairāk bildes skatīt šeit ... 

Lasīt vairāk...
Mārtiņdienas pasākums pirmsskolā

 

Ja Mārtiņa dienā salst, tad ap Ziemassvētkiem būs silts laiks. (Latviešu tautas ticējums)

10.novembrī latvieši svin Mārtiņdienu, baida prom rudens tumsu, gaida ziemu. Pēc sentēvu tradīcijām Mārtiņos sākas ķekatās iešana. Tādēļ arī pirmsskolas bērni bija saģērbušies interesantās maskās – bija atnākuši gan zaķi, gan vāveres, gan kaķi un lāči, gan cālīši un paši galvenie – Mārtiņdienas gaiļi. Tika dziedātas dziesmas, skaitītas tautasdziesmas, iets rotaļās.

Šogad ziema jau bija atnākusi, tādēļ visus ļoti interesēja, kāds laiks būs turpmāk. Senie latvieši laiku pareģoja, vērojot laika apstākļus īpašās dienās – gadskārtu svētkos. 
6-gadīgie bērni bija iemācījušies latviešu tautas ticējumus par laika pareģošanu, tādēļ visi kopā vērojām laiku un secinājām, ka pēc senlatviešu ticējumiem, šogad Ziemassvētkos būs silts laiks, jo „Ja Mārtiņos pīles iet pa ledu, tad Ziemassvētkos tās ies pa dubļiem”.

Protams, svētki nebūtu īsti svētki bez cienasta. Pasākuma saviesīgā daļa turpinājās pirmsskolas grupiņās, kur mazie cienājās ar plātsmaizi. Paldies, mūsu virtuves saimniecēm par garšīgo cienastu un direktorei par doto iespēju tikt pie garduma.

Agnija Bronka, pirmsskolas skolotāja

Vairāk bildes skatīt šeit ... 

Lasīt vairāk...
VALODA UN TRADĪCIJAS

Tikšanās ar stāstnieci  Līgu Reiteri

 9. novembrī skolēni tikās ar valodnieci – stāstnieci Līgu Reiteri. Sākumskolas bērni apguva glītrakstīšanas mākslu un tikumības likumus , 5. – 9.klašu skolēniem bija stunda „Dialekti”, bet skolā strādājošie, vecāki un vietējā sabiedrība piedalījās nodarbībā „Vārds”. Saruna bija par valodu, vārda spēku, tā apjēgšanu un saprašanu, par latviešu tautas folkloras gudrībām un tās zemtekstiem, kā arī valodas piesārņošanu. Vārds var celt un radīt, kaut un iznīcināt. Nodarbības laikā izspēlējām vairākas vārdu spēles un arī ģimenisko spēli, kurā piedalīties var visi  - bērni ar vecākiem un draugiem.

Izteiktie vārdi bija gards kumosiņš prātam!

 Liels paldies Līgai Reiterei par saistošām, interesantām un pamācošām nodarbībām!

             Vairāk bildes skatīt šeit ... 

Lasīt vairāk...
Noslēgušās rudens vieglatlētikas sacensības Limbažu hallē 

4.oktobrī Limbažu hallē sacentās divas grupas. 2007.-2008.gadā dzimuši un 2001.-20012..gadā dzimuši skolēni. No Liepupes vidusskolas aizbrauca septiņi skolēni. Konkurence liela, dalībnieku daudz.

E grupā (2. – 3.kl. skolēni) startēja Leonora Pavlovska. Starp vecākiem skolēniem viņa uzrādīja augstus rezultātus. Tātad jākrāj sacensību pieredze.

60m            10.vieta (39 dalībnieki)     10,4 sek.

150m          7.vieta   (36 dalībnieki)       28,6 sek.

Tāllēkšana  4.vieta   (16.dalībnieki)        3,15m

 

B grupā (8. – 9.) klase) startēja:

 

60m    Denis Medvedevs 4. Vieta (22.dal.) 8,1 sek.

           Artūrs Mauliņš      18.vieta     (22.dal.) 9,0 sek.

800m  Denis Medvedevs 4.vieta  (13 dal.) 2:33,7 min.

 

Tāllēkšana   Mareks Andreisons 19.vieta (21 dal.) 3,91m

                   Artūrs Mauliņš        21.vieta (21 dal.) 3,55m

 

Augstlēkšana Beatrise Celmiņa 2.vieta (5dal.) 1,30m

                      Melānija Bērza     4.vieta              30m

 

18.oktobrī vieglatlētiku turpināja D grupa (2005. – 2006.g. dz.g.) un C grupa (2003. – 2004dz.g.) 

 

D grupas rezultāti:

 

60m   Namejs Priede 18.vieta (57 dal.)  9,7 sek

 

600m Taīda Kalniņa    8. Vieta (10 dal.)  2:36,5 min.

          Namejs Priede  2. Vieta (11 dal.)  2:07,1 min.

 

150m  Linda Lavrenova 16.vieta (45 dal.) 27,3 sek.

 

Tāllēkšana   Namejs Priede   8. Vieta (48 dal.) 3,55 m

                  Emīls Zvejnieks 43.vieta (48 dal.) 3,15m

 

Lodes grūšana Taīda Kalniņa 9.vieta (12 dal.) 5,02m

 

C grupas rezultāti:

 

60m   Ance Ozoliņa   3.vieta   (28 dal.) 9,0sek.

          Madara Šņore 17.vieta (28 dal.) 9,8sek

200m Madara Šņore 14.vieta (20 dal.) 35,5 sek

 

Tāllēkšana Kristiāna Mauliņa  6.vieta   (27.dal.) 3,62m

                  Ance Ozoliņa        14.vieta (27.dal.) 3,46m

                  Madara Šņore       23.vieta (27 dal.) 3,10m

 

Lodes grūšana  Kristiāna Mauliņa 3.vieta (11 dal.) 9,44m

Augstlēkšana    Kristiāna Mauliņa 1.vieta (6 dal.) 1,20m

 

Liepupieši parādīja cīņas sparu, guva pieredzi un centīsies startēt pavasara sacensībās labāk.

Sporta skolotāja Mārīte

              Vairāk bildes skatīt šeit ...

Lasīt vairāk...
Ekoskolu Rīcības dienas 2016 Liepupes vidusskolā

IEPAZĪSTI, IZSMARŽO, IZGARŠO!

Pirmdien, 7.novembrī 11.klases skolēni Gita Kerolaine Ercika un Inguss Mārtiņš Janišs organizēja skolā pasākumus, kas bija veltīti veselīgam uzturam un skolēni iegūtu  vairāk informācijas par Latvijā audzētiem dārzeņiem, to uzturvērtību un garšīgām salātu receptēm. 5. – 9.klašu skolēni kopā ar savām klases audzinātājām  jau piektdien klases audzināšanas stundās gatavoja informatīvi izglītojošas prezentācijas un plakātus  par kāļiem, kāpostiem, bietēm, ķirbjiem un burkāniem. Katra klase izlozēja savu dārzeni un kārtas numuru prezentāciju laikam. Pirmdien katrā starpbrīdī skolēni iepazīstināja vienaudžus ar savu dārzeni, uzcienāja katru ar svaigi, gabaliņos sagrieztu dārzeni.

Prezentācijās bija gan informācija, gan tautas dziesmas, dziesmas un dejas. Skolēni mājturības stundās gatavoja garšīgus un interesantus dārzeņu salātus. Pasākuma noslēgumā bija salātu konkurss, kurā piedalījās visa skola un skolas viesi.

Visiecienītākie salāti bija pagatavoti no burkāniem, vieni no garšīgākajiem bija pagatavoti no sarkanām bietēm, visinteresantākie salāti – no ķirbjiem, neparastie – no kāļiem un kārdinošie – no kāpostiem. Paldies visiem konkursa dalībniekiem un degustētājiem! Mums ir jaunas un ļoti interesantas garšīgo dārzeņu receptes!

 Vairāk bildes skatīt šeit ...

 

 

Lasīt vairāk...
"No zobena saule lēca"

   Deju kolektīva "Liepupīte" dalībnieki no 4.,5.,6. klases Latvijas dzimšanas dienas svētku laikā piedalās

deju izrādē  "No zobena saule lēca" Rīgā.

 

 

Lasīt vairāk...
Sociālpedagoģiskais darbs Liepupes vidusskolā

Vienu reizi nedēļā, trešdienās  

(kalendārā mēneša otrajā un ceturtajā nedēļā)

Liepupes vidusskolā sociālpedagoģisko darbu veic 

sociālā pedagoģe Aiva Berdaškeviča.

 

                                                              -  Sociālpedagoģiskais darbs ar skolēniem un  ģimenēm;

                                                              -  Atbalsts pedagogiem un  skolēniem;

                                                              -  Jautājumi par sociālo palīdzību un sociālajiem pakalpojumiem u.c.

 

Trešdienās  no plkst.9.00 - 13.00

(kalendārā  mēneša otrajā un ceturtajā nedēļā)


Sociālā pedagoģe Aiva Berdaškeviča.

Lasīt vairāk...
Izdevniecības OXFORD galvenā balva Liepupes vidusskolai!

Izdevniecības OXFORD galvenā balva Liepupes vidusskolai!


   Skolēnu brīvlaikā 27.oktobrī Rīgā notika angļu valodas skolotāju metodiskais seminārs angļu  leksikas un gramatikas apgūšanā vidusskolas klasēs.
  Semināra noslēgumā notika balvu izloze. Galvenās balvas - 95 lasāmgrāmatas angļu valodā  laimīgais cipars 142 ir Liepupes vidusskolai!
  Skolēni ar lielu prieku atvēra dāvanu kasti un aplūkoja grāmatas. Čaklākie lasītāji  no 6.klases Evita, Līga, Ilvars, Mārtiņš un Rinalds jau ceļo grāmatu piedzīvojumos.

Vairāk bildes skatīt  šeit ... 

Lasīt vairāk...
Pateicība!

Izsakām pateicību!

 

   Skolotājām Ritai Cīrulei un Ritai Gulbei par skolēnu sagatavošanu Limbažu 3.vidusskolas 13.atklātajai matemātikas olimpiādei.

   Pateicība 8. klases skolniecēm Jolantai Ķuzei un Ilzītei Baumanei un 9.klases skolniekiem Elvai Paulai Martinsonei un Sigurdam Turkovam par piedalīšanos Limbažu 3.vidusskolas 13.atklātajā matemātikas olimpiādē un iegūto 2.vietu komandu vērtējumā!

   Apsveicam Sigurdu Turkovu ar iegūto 2.vietu.

Lasīt vairāk...
Nodarbība ar Vladislavu Šavlovski

   

  20. oktobrī 3. klases skolēniem un dabaszinību pulciņa dalībniekiem notika interesanta nodarbība, kuru vadīja ķīmiķis un profesionālais aktieris Vladislavs Šavlovskis. Nodarbības tēma „Fizikas vai ķīmijas eksperiments?”.  Eksperimentos varēja piedalīties skolēni. Katei vajadzēja ar metāla karotīti samaisīt ūdeni. Kāds pārsteigums bija visiem, kad karotīte izkusa. Vladislavs Šavlovskis paskaidroja, ka tas ir  metāls gallijs, kas kūst 29°C. Skolēni varēja vērot kā  rodas ķīmiskais sniegs un katrs varēja mēģināt no tā dabūt ūdeni. Izrādījās, ka tas nav iespējams. Normens varēja piedalīties eksperimentā, kur tika parādīts kā deg dzelzs vate. Eksperimenti sekoja eksperimentam, katrs bija kā liels pārsteigums: gan šķīdums, kas kā  „luksofors” maina krāsu, gan „mākoņi”, kurus var paņemt rokās. Nodarbībā skolēni pārliecinājās, cik zinātne ir aizraujoša. 

  Paldies Zanes vecākiem, kuri uzdāvināja mums šo brīnišķīgo nodarbību, kuru vadīja Vladislavs Šavlovskis. 

 

3. klases audzinātāja

 Vairāk bildes skatīt šeit...

Lasīt vairāk...
6.klase „Putrojas”

           

10.oktobrī visā Latvijā svin Putras dienu, un tā kā oktobri var uzskatīt par putras mēnesi, 6.klases skolēni visu šo mēnesi aktīvi iesaistījās projektā.

Visiem šķiet, kas tur ko nezināt, kas ir putra, no kā to gatavo, bet, kad audzināšanas stundā noskatījāmies prezentāciju par graudaugiem, uzzinājām ļoti daudz jauna. Mūsdienas reti kuram mājā tiek audzēti graudi, līdz ar to skolēniem (arī skolotājaiJ) grūtības sagādāja noteikt, kuri graudaugi ir attēloti katrā no attēliem. Secinājām, ka rudenī būs jāiet pārgājienā pētīt, kā graudaugi izskatās dabā.

Pēc lekcijas noskatīšanās un diskusijām sekoja erudīcijas konkurss, kurā skolēni sadalījās pa grupām un demonstrēja savas zināšanas. Uzvarēja, protams, draudzība.

Veicot aptauju klasē, secinājām, ka mūsu klasē putru ēd 100% skolēnu, tas ir – visi. Mīļākās putras izrādījās - mannā putra un auzu pārslu putra. Priecēja fakts, ka daži skolēni paši prot sev uzvārīt putru.

Skolēniem bija arī mājas darbs – pagatavot savu mīļāko putru un iesūtīt foto. Iesūtītos foto variet apskatīt galerijā.

Skolēni saņēma jaukas dāvaniņas – ātri vārāmās putras paciņu un graudaugu batoniņu. 

6.klases audzinātāja Agnija Bronka

Vairāk bildes skatīt šeit ... 

Lasīt vairāk...
Liepupes vidusskolas vides kodekss

 

Liepupes vidusskolas vides izvērtējums:   skatīt šeit....

Lasīt vairāk...
Hokejs Dinamo Rīga – HK Soči


        Pateicoties Mazpulka labajiem darbiem vasarā un pārējo skolēnu labajiem darbiem rudenī, šo piektdien, 21.oktobrī, varējām apmeklēt hokeja spēli, kur mūsu Dinamo Rīgas komanda spēlēja pret hokeja klubu Soči.

       Arēnā Rīga ieradāmies laicīgi, atradām savas vietas un nepacietīgi gaidījām spēles sākumu. Bērni bija padomājuši par savas komandas atbalstīšanu, daudziem bija fanu krekli, šalles, cepures, bet pilnīgi visiem līdzi bija līdzjušanas un atbalstīšanas prieks.  

       Bērniem bija iespēja redzēt pilnīgāko spēli – bija gan papildlaiks, gan „bullīši” jeb soda sitieni, tikai žēl, ka ne Latvijas komandas labā. Sajūsmināti, emociju pārpilni, bet mazliet ar rūgtumiņu sirdī par zaudējumu, devāmies mājā.

        Paldies skolotājai Baibai Mantiņai par iespēju apmeklēt šo skaisto, emocijām pilno spēli.

Līdzjutēja Agnija Bronka

Vairāk bildes skatīt šeit... 

Lasīt vairāk...
<--  1 2 3 4 ...  --> 
Arhīvs
2024 (14)   
2023 (31)   
2022 (29)   
2021 (32)   
2020 (58)   
2019 (73)   
2018 (101)   
2017 (102)   
2016 (78)   
2015 (62)   
2014 (46)   
2013 (6)   
2012 (2)   
2011 (8)