10.oktobris - Putras diena Liepupes vidusskolā.

10.oktobris – PUTRAS DIENA LIEPUPES VIDUSSKOLĀ

10.oktobris ir Starptautiskā Putras diena. Par godu tai skolēni gatavoja prezentācijas „Auzās ir spēks!” gan latviešu, gan angļu valodās, gatavoja putras un baudīja gardas pusdienas skolas ēdnīcā – miežu biezputra ar saceptas gaļas un sīpolu gabaliņiem un saldajā – mannas biezputra  ar jāņogu ķīseli. Visi produkti ir Latvijā ražoti. LIELS PALDIES MŪSU SKOLAS PAVĀRĒM! Ēdiens vienmēr ir ļoti garšīgs! Skolēniem ļoti garšoja pusdienas un vēlēšanās ir – biežāk rīkot Putras dienas mūsu skolā.

Graudaugi ir viena no nozīmīgākajām produktu grupām, tāpēc ir svarīgi, lai bērni un vecāki mainītu savus ikdienas paradumus un daudz biežāk ēstu graudaugu ēdienus, it īpaši veselīgās putras. Pēc uztura speciālistu ieteikumiem graudaugiem būtu jābūt aptuveni pusei mūsu uzturā.( http://apollo.tvnet.lv/zinas/sodien-starptautiska-putras-diena-latvijas-skolas-liela-atsauciba/774554)

Bildes no PUTRAS DIENAS skatīt šeit...