Auzings jeb "auzās ir spēks" ir klāt!

Auzings jeb "auzās ir spēks" ir klāt!

7.klases skolēni „Auzinga” dienai gatavojās nopietni. Evita Lindenberga sagatavoja prezentāciju angļu valodā „Auzās ir spēks”.

Angļu valodas stunda sākās ar izzinošo Evitas sagatavoto materiālu par graudaugu uzturvērtību. Tad sekoja praktiskā nodarbība, Viktors atnesa izejvielas auzu putras pagatavošanai :auzu pārslas Latvijā audzētās, sāli, cukuru un pienu iegūtu no govs savā saimniecībā. Puiši pirmo reizi vārīja auzu putru pēc ieteiktās receptes no pavārgrāmatas. Rinalds vārīja ūdeni, Edvards bēra pārslas, pievienoja sāli un cukuru,  kad biezputra jau bija uzbriedusi, Viktors pievienoja pienu un vārīja, maisīja līdz ēdiens bija gatavs.

Viss klases kolektīvs uzservēja galdu un, pievienojot biezputrai pašmāju ražoto medu, tā garšoja ļoti labi! Daudziem skolēniem no 7.klases brokastīs ir putras! Paldies vecākiem , ka rūpējaties par mūsu veselību!

7.klases skolnieks Rinalds Martinsons

Fotogrāfijas no pasākuma ...