·  Nodarbību saraksts

<< Oktobris 2020 >>

Informācija! 14.10.2020

No š.g. no 17.oktobra līdz 6.novembrim sporta un trenažieru zāles SLĒGTAS.

Liepupes pamatskolas telpās  - izglītojamo vecāki, preču piegādātāji un skolai nepiederošas personas ienāk

tikai sejas aizsargmaskās.

Lūdzam respektēt aizliegumu – skolā  notiek mācību process un strādā pirmsskolas bērnu apmācības grupas!!!

Rūpēsimies par bērnu drošību!!!

Rīcības algoritms, ja bērnam ir akūtas elpceļu infekcijas slimības pazīmes 18.09.2020

1.septembrī Zinību diena 26.08.2020

1.septembrī plkst. 9.00 skolas pagalmā (lietus gadījumā telpās)

LIEPUPES PAMATSKOLAS

ZINĪBU DIENAS

svinīgais brīdis!

• Ap plkst. 10.00 skolēni dodas uz klasēm, 1.klases skolēni ar vecākiem, pārējie vecāki tiek aicināti uz sarunu ar direktori skolas pagalmā!

• Pirmskolas grupas bērni no plkst. 7.00 tiek gaidīti grupiņās pie audzinātājām!

* Ievērojot epidemioloģisko situāciju valstī, vecākiem skolas telpās ienākt aizliegts!

* Par kārtību un mācību procesa organizēšanu no 2. septembra sekot līdzi informācijai e-klasē!

TV kanāls “Tava klase” 05.04.2020

Lai sniegtu lielāku atbalstu attālināto mācību pieejamībā, kvalitatīva satura apgūšanā un vecāku atbalstīšanā īpaši sākumskolas posmā, no pirmdienas, 6. aprīļa, skatītājiem visā Latvijā būs pieejams jauns izglītojošs, Izglītības un zinātnes ministrijas veidots TV kanāls “Tava klase”. Mācību satura veidošanā ir iesaistīti vairāk nekā 70 skolotāju no visas Latvijas, bet atbalstu snieguši vairāki sabiedrībā zināmi cilvēki, dziedātāji un mākslinieki.

Raidījumu tiešraides un arhīvu var skatīties internetā https://www.tavaklase.lv

Informācija par attālināto mācīšanos 20.03.2020

Informācija par attālināto mācīšanos

Ar Liepupes pamatskolā izstrādāto plānu, kā tiks organizātas mācības attālināti vecāki, skolēni un pedagogi var iepazīties e-klases sadaļā "Skolas jaunumi" un tas nosūtīts arī e-klases pastā!

Izglītības un zinātnes mājaslapā ir pieejami ieteikumi, kā palīdzēt skolēniem mācīties attālināti, kā arī cita svarīga informācija sadaļā "Mācības attālināti".

Saite uz mājaslapu:  https://izm.gov.lv/lv/macibas-attalinati

Pirmsskolas bērnu vecāki! 18.03.2020

Zemes stunda Liepupes pamatskolā 04.03.2020

Zemes stunda Liepupes pamatskolā

Vai zināt, kāpēc notiek šāda aktivitāte – Zemes stunda? Izrādās, šis visā pasaulē zināmais pasākums nebūt neatgādina  tikai par elektrības taupīšanu, bet gan rosina mūs, 7,8 miljardus zemeslodes iedzīvotāju, domāt, kā  kopīgi aizsargāt savas planētas dabu.

Kādas problēmas saredz dabas draugi? Ražošanas un transporta izmeši rada siltumnīcas efektu, kausē ledājus, intensīvā lauksaimniecība noplicina zemi, atņem vai sabojā mājvietas dažādām dzīvnieku sugām, arvien palielinās papīra un enerģijas patēriņš, tā samazinot neatjaunojamos resursus un mežu platības, arvien palielinās atkritumu apjoms, nevajadzīgs patēriņš.

Pasaules Dabas fonda pārstāves Elīna Pēkšēna un Magda Jentgena šīs un citas problēmas dabas aizsardzībā izstāstīja un izspēlēja kopā ar sākumskolas un 6 gadīgo bērnu grupiņu. Ikviens gribēja glābt polārlāčus, kam ledāju kušanas dēļ nav iespēja nomedīt zivis, vai samīļot draudzīgo pandu.

Noslēgumā pasākuma vadītāja aicināja skolēnus kaut pa mazam solītim mainīt savus ikdienas paradumus tā, lai planētas resursi tiktu taupīti, un mēs Zemi nākošajām paaudzēm atstātu veselu un skaistu.

Pārrunājot dzirdēto, 4.klases skolēni izvērtēja savu ieguldījumu. Iesākts ir labi – lietojam klasē katrs savu krūzi, ūdenim cenšamies nepirkt vienreizējo iepakojumu, vācam baterijas, šķirojam atkritumus, ejam talkās.  Vēl jāatceras katru reizi izēst tukšu paša ielikto ēdiena porciju, jāatsāk makulatūras vākšana, jāpadomā par auduma maisiņu ieviešanu.

Lai visiem veicas mazie ikdienas darbi lielā mērķa – dzīvas planētas –labā!

Skolotāja Sandra

“Es saprotu, tātad zinu – protu – gribu – varu!” 14.02.2020

Kas jāzina vecākiem

Pārmaiņas radām kopā

VISC informācijas kampaņa “Es saprotu, tātad zinu – protu – gribu – varu!”

Šobrīd pirmsskolā, bet ar nākamo mācību gadu arī pamatizglītībā un vidusskolā Latvijā pakāpeniski sāk ieviest pilnveidoto mācību saturu un pieeju. Lai pilnveidotā pieeja mācībām skolās Latvijā sasniegtu savu mērķi – veidotu skolēnu kā zinošu un domājošu darītāju –, būtiska ir ne vien skolas un skolēna sadarbība, bet arī vecāku iesaiste. Pārmaiņas radām mēs visi kopā: skolēni, skolotāji, vecāki.

Aicinām izmantot izveidotos informatīvos materiālus par pilnveidoto mācību saturu un pieeju

Informācija par to, kas mainīsies bērniem katrā izglītības pakāpē, pārskatāmā veidā pieejama 3 bukletos:

Pirmsskolā: https://www.skola2030.lv/vecakiem/pirmsskola

Pamatizglītībā: https://www.skola2030.lv/vecakiem/pamatizglitiba

Vidusskolā: https://www.skola2030.lv/vecakiem/vidusskola

Kampaņas laikā tapušas vairākas intervijas ar Skola2030 un VISC pārstāvjiem TV un radio raidījumos, LR1 katru dienu dzirdami jautājumu un atbilžu klipi par pilnveidoto saturu (pieejami arī www.skola2030.lv sadaļā “Biežākie jautājumi”), lasāmas publikācijas interneta portālā TVnet, sadarbībā ar portālu www.mammamuntetiem.lv  notiks 4 Facebook tiešraides diskusijas. Visa aktuālā informācija tiek publicēta Skola2030 Facebook lapā.

Lai radošā veidā vēstītu par dažiem nozīmīgiem akcentiem pilnveidotajā mācību saturā un pieejā, četrās Latvijas pilsētās (Rīgā, Liepājā, Daugavpilī un Dobelē) tapuši 4 mākslinieku sienu gleznojumi, kas radīti kopā ar vietējo mākslas skolu, bērnudārzu un skolu skolēniem.

Lai pievērstu vecāku un plašākas sabiedrības uzmanību gaidāmajām pārmaiņām izglītībā, aicinām jūs un kolēģus, skolu darbiniekus, vecākus un bērnus izmantot kampaņas laikā Skola20230  izveidoto Facebook bildes rāmīti “Es saprotu, tātad zinu!”, aktualizējot ar to savu profila bildi!

2020 (8)
2019 (8)